Dzień bez Skarpetek
29.10.2019.

 Obchodzimy nietypowe, dziwne i niezwykłe święta w naszym przedszkolu

 

Dziś skarpetki zdejmujemy!
Na boso świat poznajemy
    👣

Dla dzieci z grupy Biedronek poniedziałkowy dzień minął pod znakiem zabaw z działu sensoryki, bowiem właśnie świętowaliśmy Dzień bez Skarpetek. O tym, jak zdrowe jest chodzenie boso wiemy nie od dzisiaj- hartuje nasz organizm, rozwija uwagę i wrażliwość dotykową, relaksuje. Zarówno wszystkie dzieci jak i ich Panie celebrowały ten dzień na boso podczas wielu zabaw.Dzieci rozwijały zmysł równowagi, sprawność motoryczną i zmysł dotyku poprzez spacer ścieżką sensoryczną, w której skład wchodziły m.in. dary jesieni. Każdy przedszkolak bez wahania doświadczył na swoich stopach ich faktur.Ten dzień, prócz wielu wrażeń dostarczył przede wszystkim wiele frajdy i zabawy.

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »