ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH
27.10.2019.

 

 

"Ślubuję uroczyście.

Będę starał się być dobrym i uczciwym uczniem.

Będę strzegł honoru i dobrego imienia szkoły.

Będę szanował swoich nauczycieli, rodziców i kolegów.

Będę uczył się tego, co ważne i piękne.

Będę kochał swoją ojczyznę."

Tymi słowami 22 października 2019 r. pierwszoklasiści wkroczyli w szereg uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Osieku, uzyskując tym samym pełnię praw należnych tej społeczności. Uroczystość poprowadziły uczennice klasy 7b: Karolina Luranc, Natalia Płonka, Emilia Kuźma. Uczniowie klas pierwszych wspaniale recytowali wiersze, śpiewali piosenki, odpowiadali na pytania dotyczące szkoły, ojczyzny, bezpieczeństwa. Z dumą patrzyli na nich wychowawcy oraz zaproszeni goście. Po części artystycznej, nastąpiło ślubowanie na sztandar szkoły. Pani dyrektor Monika Rycerz oraz pani wicedyrektor Ewa Mrozik dokonały pasowania na uczniów, wychowawcy klas wręczyli pamiątkowe dyplomy, a rodzice kuferki z pomocami szkolnymi. Uśmiechnięci i zadowolenie pierwszoklasiści w granatowych biretach pozowali do wspólnych zdjęć.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »