ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2019
09.10.2019.
 W dniu 4 października 2019 r. nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej już po raz dziewiąty. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie aż 5862 szkół w 33 krajach.
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która ma  na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mają okazję nadrobić te zaległości. Natomiast dorośli – mogą popisać się doskonałą znajomością trudnych przypadków tabliczki mnożenia podczas… egzaminów!


W dniach 30.09 – 05.10.2019 r. przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia  w domu i w szkole. 1 i 3 października odbyły się również eliminacje do Komisji Egzaminacyjnych. Do I etapu eliminacji przystąpili wszyscy uczniowie z klas V – VIII.
Do II etapu zakwalifikowało się 48 spośród nich, a 10 najlepszych uzyskało tytuł asystenta i w piątek egzaminowało zarówno swoich rówieśników jak i pracowników) szkoły.

Komisje nadzorowały rozwiązywanie łamigłówek związanych z tabliczką mnożenia przez uczniów klas IV – VIII naszej szkoły,  natomiast Patrol Egzaminacyjny zaopatrzony w losy z tabliczką mnożenia egzaminował nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań otrzymał nagrodę – odznakę MT EXPERT.
Koordynatorami akcji były: p. Renata Chmielniak, p. Agnieszka Godoń, , p. Angelika Łysoń oraz p. Ewelina Wybraniec.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »