światowy Dzień Zwierząt
07.10.2019.

Obchodzimy nietypowe, dziwne i niezwykłe  święta w naszym przedszkolu!

 Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest 4 października, w dzień ich patrona - św. Franciszka z Asyżu. Obchody tego święta mają na celu uświadomienie dzieciom, że zwierzęta, które mieszkają z nami i obok nas, również mają swoje prawa. Tego dnia dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt oraz wiadomości dotyczące opieki nad nimi. Wszystkie przedszkolaki słuchały wierszy, bajek, rozwiązywały zagadki oraz śpiewały i tańczyły do piosenek o tematyce związanej ze zwierzętami. Największą atrakcją tego dnia były zwierzęta przyniesione przez dzieci i ich rodziców do przedszkola. W sali grupy Biedronek gościliśmy trzy papugi oraz chomika. Wszyscy przyglądali się im z wielkim zainteresowaniem. Również z tej okazji została przygotowana wystawa zdjęć przyniesionych przez dzieci „Moje ukochane zwierzę”, którą można podziwiać w holu naszego przedszkola. Zapraszamy!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »