"No bo my lubimy bajki...."
30.09.2019.
 W środę 25 września  najstarsi przedszkolacy dzieci z oddziału „Motylków” i „Biedronek” miały przyjemność gościć w gminnej bibliotece. Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z obecnym super nowoczesnym wyglądem biblioteki, wyposażonej odpowiedni kącik  przeznaczony dla małych czytelników pełen ciekawych bajek albumów i czasopism, jak również różnorodne regały z literaturą dla dorosłych. Niespodzianką było spotkanie  z panią Krystyną Pytlik sekretarzem gminy, który to gość przeczytał dzieciom bajeczkę  „Jak skrzat Jagódka  misia z zającem pogodził”. Dzieci z uwagą słuchały  bajeczkę oraz rozmawiały z panią sekretarz na temat przyjaźni. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał książeczkę, była również słodka niespodzianka oraz zaproszenie do korzystania z biblioteki na początek  w towarzystwie rodziców.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »