Wspaniały sukces naszych uczennic
10.07.2019.
Wspaniały sukces naszych uczennic  w Powiatowym Konkursie Ortograficzno- Interpunkcyjnym „Ortograficzny i interpunkcyjny AS”.

31  maja 2019 ogłoszone zostały wyniki  powiatowego konkursu ortograficzno-interpunkcyjnego -  „Ortograficzny i interpunkcyjny As” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności ortograficznych i interpunkcyjnych, motywowanie do nauki ortografii i interpunkcji, krzewienie kultury języka polskiego.
W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas VII wyłonieni na drodze eliminacji w szkolnych konkursach ortograficznych.  Uczniowie stawili czoło nie lada wyzwaniu. Tekst, które usłyszeli, a później pisali pod dyktando, przyprawiłyby niejednego dorosłego  o szybsze bicie serca.
W tym roku intensywny trening ortograficzny przyniósł świetne rezultaty. Dziewczyny z naszej szkoły były niepokonane i zajęły  najlepsze miejsca.
Zwyciężczynią konkursu została:
NATALIA PIERKIEL     natomiast  II miejsce zajęła HANNA SORDYL 

Bardzo cieszymy się z tegorocznego zwycięstwa i mamy nadzieję, że uda nam się je powtórzyć w przyszłym roku.  Do konkursu przygotowywała uczennice pani mgr Maria Zięba.
 

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »