Konkurs literacki "Zatorskie bajania"
08.07.2019.
 Organizatorem konkursu był Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze.
Konkurs zorganizowany został  w ramach operacji pt. Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa pn. „Zatorskie Królestwo Karpia” wraz z wydaniem publikacji promocyjnej.
W konkursie wzięli udział nasi uczniowie : Miłosz Momot oraz Jakub Marchewka.Prace chłopców zostały wysoko ocenione i zostały umieszczone w specjalnej publikacji promocyjnej, w której znalazły się tylko najlepsze opowiadania wytypowane przez jury konkursu.
Serdecznie gratulujemy! Ogłoszenie werdyktu, wręczenie dyplomów i upominków odbyło się podczas wydarzenia „Zatorskie Królestwo Karpia” - święto miasta w dniu 5 lipca 2019 roku na dziedzińcu budynku Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »