SUKCESY W POWIATOWYCH I REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI
08.04.2018.
 POWIATOWE I REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE
(ROCZNIK 2005 I MŁODSI)

DZIEWCZĘTA
  Polanka Wielka okazała się gościnna dla uczniów z ZSP nr 1 w Osieku. Podobnie jak w ubiegłym roku uczennice naszej szkoły pokonały gospodarzy w zawodach o mistrzostwo powiatu oświęcimskiego w koszykówce. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, w finale zdecydowanie zwyciężyli gospodarzy i awansowali do etapu rejonowego. 

 

Rozgrywki dziewcząt odbyły się 1.03.2018 r. w SP nr 2 w Polance Wielkiej. Nasze dziewczyny wygrały  różnicą 20 punktów i wywalczyły prawo do reprezentowania powiatu oświęcimskiego w etapie  rejonowym.
   Zawody rejonowe odbyły się 9.03.2018 r. w Kleczy Dolnej. Uczennice z ZSP nr 1 w Osieku zdecydowanie pokonały zawodniczki z Kleczy. Wygrały różnicą prawie 40 punktów i uzyskały awans do finału wojewódzkiego.
Drużyna prowadzona przez pana Mariusza Jezierskiego wystąpiła w składzie: Justyna Tadych, Natalia Pierkiel, Daria Kusak, Natalia Płonka, Ewelina Noworyta, Rozalia Płonka, Daria Bienia, Maja Galacińska, Maja Targowska, Oliwia Żmudka, Zuzanna Wojtala, Jagoda Płonka, Katarzyna Paw. Szczególne wyróżnienie należy się dwóm zawodniczkom, które zdobyły najwięcej punktów, Natalii Pierkiel i Justynie Tadych.

CHŁOPCY
   Zawody o mistrzostwo powiatu oświęcimskiego w koszykówce odbyły się 2.03.2018 r. w SP 2 w Polance Wielkiej. Drużyna chłopców z ZSP nr 1 w Osieku zajęła I miejsce, pokonując zdecydowanie gospodarzy turnieju. Mecz finałowy z Polanką wygrali  aż 40 punktami i tym samym awansowali do półfinału wojewódzkiego.
    Zespół prowadzony przez pana Mariusza Jezierskiego zagrał w składzie: Mikołaj Kleszcz, Sebastian Klęczar, Michał Płonka, Bartosz Gabryś, Paweł Gabryś, Szymon Płonka, Wiktor Szyszka, Szymon Nowak, Oskar Walczyk, Kamil Luranc i Dawid Grzechacki.
Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w etapie rejonowym, który odbędzie się 21.03 w Osieku .

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT ( ROCZNIK 2004-2002)


Starsze dziewczęta z ZSP nr 1 w Osieku zajęły pierwsze miejsce w mistrzostwach powiatu oświęcimskiego w koszykówce i awansowały do półfinału wojewódzkiego. Zawody powiatowe rozegrano 8.02.2018 r. w Rajsku. Uczennice z Osieka w całym  turnieju nie przegrały żadnego meczu i awansowały do etapu rejonowego.Drużyna prowadzona przez panią Magdalenę Jasińską zagrała w składzie: Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Anna Tolarczyk, Paula Kryta, Wiktoria Wojtala, Izabella Hankus, Żaneta Kusak i Ewelina Drzyzgiewicz ,Aleksandra Majda, Laura Bies.
 Półfinał wojewódzki odył się 5.03.2018 r. w Kleczy Dolnej. Uczennice z ZSP nr 1 w Osieku zajęły IV miejsce.

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »