Wicemistrzwie Małopolski
08.04.2018.
 Powody do dumy maja uczniowie ZSP nr 1 w Osieku. Wrócili z Finałów Wojewódzkich Igrzysk dzieci jako Wicemistrzowie Małopolski. Finał odbył sie 28.03.2018r w Nowym Sączu gdzie spotkało się 6 najlepszych drużyn województwa. W fazie grupowej osieczanie nie mieli trudności z pokonaniem swoich kolegów z Wieliczki oraz Tarnowa. W finale spotkali sie z drużyną Sp2 Nowy Sącz. Po bardzo zaciętym meczu w którym do wyłonienia okazała sie być dogrywka przegrali 14:12 i do Osieka wrócili ze srebrnymi medalami. Wielka szkoda bo na 4 sekundy przed końcem meczu i remisie mieli posiadanie piłki którego nie wykorzystali. Brakło doświadczenia i zimnej krwi. Za rok powinno być lepiej bo większość zespołu to uczniowie ,młodszej ,V klasy. Opiekunem i nauczycielem drużyny jest Mariusz Jezierski na co dzień trener Niwy Oświęcim.

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł