ARTYKUŁY


Zajęcia otwarte u Zajączków
06.12.2018.
28 listopada do p rzedszkola zostali zaproszeni rodzice dzieci z grupy Zajączków. Celem wizyty była oczywiście wspólna zabawa, której towarzyszyła bezcenna więź łącząca dziecko i rodzica. Dzieci wraz z rodzicami wykonywali ćwiczenia i zabawy metodą ruchu Weroniki Sherborne oraz wspaniałe "Bumbumkowe poruszanki". Podczas zajęć rodzice mogli zaobserwować jak dziecko potrafi współpracować podczas ćwiczeń. Dzieci odkryły własne możliwości i nabrały pewności siebie. Potrafiły wykonać proste ćwiczenia z zakresu schematu własnego ciała, przestrzeni oraz poprawnie reagować na polecenia Pań prowadzących i rodzica. Rodzice mieli również okazję nawzajem lepiej się poznać. Zabawie towarzyszyła przyjazna i swobodna atmosfera owocująca w uśmiechy na twarzach rodziców i dzieci.
Czytaj całość…
 
Wizyta Pani weterynarz
04.12.2018.
Do najmłodszyc h grup przedszkolnych "Krasnoludków", "Zajączków" i "Misiów" zawitał gość Pani weterynarz Sylwia Luranc. Dzieci dowiedziały się jak dbać o swoich pupili, jak należy zachować się wobec obcego pieska, jak również poznały różne przydatne gadżety ułatwiające opiekę nad zwierzętami.
Czytaj całość…
 
Jesień w lesie
01.12.2018.
"Złotą Pol ską Jesień"  dzieci z oddziału  „Wiewiórek” podziwiały podczas  wycieczki do pobliskiego lasu .Rozpoznawały nazwy drzew, obserwowały ptaki oraz zwierzęta gromadzące zapasy na zimę. Jesienny las wywarł na wszystkich wrażenie, zwłaszcza kolorowe liście, z których dzieci formowały jesienne bukiety.
Czytaj całość…
 
Spotkanie z legendą
01.12.2018.
W październiku dzi eci z oddziału V  miały przyjemność  gościć uczniów z klasy VI. Słuchały przygotowanej w ramach innowacji :„Chętnie czytamy” legendy „o Smoku Wawelskim”, wzięły udział   w quizie o Krakowie, krakowskich strojach oraz legendach. Radość  sprawiło dzieciom kolorowanie smoka wg odpowiedniego kodu. 
Czytaj całość…
 
Dzień pluszowego Misia
28.11.2018.
Nieodzowny m elementem beztroskiego czasu dzieciństwa zapewne jest pluszowy Miś. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku-każdy ukochany przez dzieci. 23 listopada przedszkolaki uczciły święto swoich pluszowych przyjaciół. Każdy przyprowadził w tym dniu swoją przytulankę do przedszkola, aby wspólnie bawić się, tańczyć i śpiewać. Do przedszkola zawitał szczególny gość - ogromny pluszowy Miś, który rozweselił serca dzieci. Świętowaniu i zabawie nie było końca.
"Pokochaj pluszowego Misia, on przyjacielem dzieci jest..."
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 199