ARTYKUŁY


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
24.09.2019.
 20 października 2019r w naszym przedszkolu świętowaliśmy nie tylko „Dzień Przedszkolaka”. W tym szczególnym dniu nasze najmłodsze dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, zostały uroczyście przyjęte do grona społeczności przedszkolnej.
Dzieci przedstawiły krótką części artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal. Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci wybrały się na przejażdżkę ciuchcią po Osieku.
Czytaj całość…
 
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
24.09.2019.

 Dzień Przedszkolaka to waż na data.

Nie tylko dla dzieci, lecz całego świata.

Dzieci są ważne, każdy to powie

z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.

Więc wszystkim dzieciom małym i dużym

życzyć dziś chcemy długich podróży,

spełnienia marzeń, cudownych wrażeń,

mnóstwa radości i samych słodkości.

Czytaj całość…
 
Fotobudka
24.09.2019.
 Fotobudka dostarcza mnóstwo radości i zapewnia doskonałą zabawę. Obiektyw budzi w dzieciach wielką kreatywność. Dzieci to mistrzowie w strojeniu min i przyjmowaniu różnych dzikich pozycji do zdjęcia. A to właśnie o to chodzi w zabawie z fotobudką – o luz, zabawę i  totalną spontaniczność. Z okazji  Dnia Przedszkolaka dzieci z grupy Biedronek miały okazję pozowania do zdjęć w przygotowanej specjalnie na ten dzień fotobudce.
Czytaj całość…
 
DzieńSpadającego Liścia
24.09.2019.
 Obchodzimy nietypowe, dziwne i niezwykłe  święta w naszym przedszkolu!
W naszym przedszkolu mamy wiele okazji do świętowania- 23 września  obchodzimy DzieńSpadającego Liścia. Pomysłodawcą tego święta jest Jerzy Szewczyk- podróżnik, który słusznie zauważył, że jesienią brakuje wesołych, optymistycznych świąt, jak choćby wiosną. Dlatego 23 września nie należy  ze łzami w oczach żegnać lata, ale radośnie powitać nową porę roku. Cieszmy się z  kolorowych liści, z kwitnących wrzosów oraz z koszów pełnych warzyw i owoców! Nasze przedszkolaki w tym dniu wybrały się na wycieczkę do lasu w poszukiwaniu pierwszych oznak nadchodzącej jesieni.
Czytaj całość…
 
Pożegnanie Starszaków
25.06.2019.

 

"Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
Bo my „sześciolatki” do szkoły idziemy.
Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile ,
Kiedy na zabawie dni mijały mile".

 Starszaki  z grupy „Motylków” i  grupy  „Biedronek”  w dn. 19.06.2019r. żegnały się z przedszkolem. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. W części artystycznej dzieci  zaprezentowały wiersze i piosenki opowiadające o pożegnaniu, tęsknocie, ale  także o nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Pożegnania zawsze są trudne, dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki –

UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE! 

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 199