OSIĄGNIĘCIA
Osiągniecia II półrocze 2018/2019
19.06.2019.


OSIĄGNIĘCIA – II PÓŁROCZE

 
-Międzynarodowy  Dzień Języka Ojczystego, nagrodzeni:  Klaudia Walus z kl.1a, Oliwia Kozieł z kl.1b, Zosia Sitko z kl.1c, Zosia Bies z kl.2a, Malwina Bogdan z kl.2b, Natalka Niemiec z kl.2c ,Lena Kolber z kl.3a.

 

Halowe Mistrzostwa Małopolski w Lekkoatletyce

III miejsce – Małgorzata Filip- skok wzwyż

IV miejsce- Marlena Klęczar-pchnięcie kulą

Opiekun- Jan Bulkiewicz

 

Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny Kids Poruba 2019- Ostrawa

-Tomasz Dusik, który zajął   III miejsce w skoku wzwyż oraz III miejsce w biegu na 60 metrów.

-  Marlena Klęczar-  XI miejsce w pchnięciu kulą dwukilogramową.

-Małgorzata Filip - XV miejsce w skoku wzwyż

 Opiekun-pan Jan Bulkiewicz.

I miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt-Rajsko. Skład drużyny: Aleksandra Majda, Natalia Pierkiel, Justyna Tadych, Laura Bies, Rozalia Płonka, Anna Tolarczyk, Paula Kryta, Wiktoria Wojtala, Maja Galacińska, Aleksandra Gunia i Oliwia Kramarczyk. Opiekun drużyny- p. Magdalena Jasińska.

II miejsce Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt-Klecza Dolna. Skład drużyny: Aleksandra Majda, Natalia Pierkiel, Justyna Tadych, Laura Bies, Rozalia Płonka, Anna Tolarczyk, Paula Kryta, Wiktoria Wojtala, Maja Galacińska, Aleksandra Gunia i Oliwia Kramarczyk. Opiekun drużyny- p. Magdalena Jasińska.

- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Baran, Dominka Gurdek, Marlena Klęczar, Emilia Kuźma, Karolina Luranc, Emilia Mirocha, Lena Płonka, Natalia Płonka, Julia Sieradzka, Natalia Talik, Maja Targowska.

Opiekun- p.Mariusz Jezierski

- I miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce.Skład dryżyny : Tomasz Dusik, Patryk Baścik, Alan Bies, Karol Borkowski, Dawid Grzechacki, Jakub Jekiełek, Filip Marszałek, Oskar Walczyk, Wojciech Zięba, Kacper Galaciński, Kamil Luranc, Wiktor Szyszka.

- I miejsce Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce.Skład dryżyny : Tomasz Dusik, Patryk Baścik, Alan Bies, Karol Borkowski, Dawid Grzechacki, Jakub Jekiełek, Filip Marszałek, Oskar Walczyk, Wojciech Zięba, Kacper Galaciński, Kamil Luranc, Wiktor Szyszka

Trenerem obu drużyn jest pan Mariusz Jezierski.

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Reprezentowały nas: Kalina Boroń, Anna Kasperek, Emilia Konarczak, Gabriela Naglik, Lena Sawicka, Dominika Chmiel, Aleksandra Heród, Oliwia Jekiełek, Marlena Klęczar, Lena Płonka. Dziewczęta wywalczyły IV miejsce.

Trener- Jan Bulkiewicz

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej w Chełmku. Reprezentowały nas: Kalina Boroń, Anna Kasperek, Emilia Konarczak, Gabriela Naglik, Lena Sawicka, Dominika Chmiel, Aleksandra Heród, Oliwia Jekiełek, Marlena Klęczar, Lena Płonka. Dziewczęta wywalczyły IV miejsce.

Trener- Jan Bulkiewicz

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej  w Chełmku. Skład drużyny: Kacper Szypuła, Kamil Kiryluk, Tomasz Dusik, Szymon Garwacki, Filip Jedliński, Igor Momot, Karol Piechowski, Oskar Walczyk, Paweł Gabryś. Jako zwycięzcy w tym turnieju, chłopcy  awansowali do etapu rejonowego.

Trener- Jan Bulkiewicz

IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej, skład drużyny: Michał Brońka, Dawid Spisak, Rafał Drebszok, Tomasz Katański, Damian Kwaśniak, Filip Kacorzyk, Patryk Cholewka,Mariusz Majda, Patryk Nowak

Opiekun drużyny- P. Edmund Mieszczak

III miejsce w Rejonowych igrzyskach Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt, skład drużyny:Martyna Frej, Marta Garwacka, Barbara Luranc, Oliwia Kramarczyk, Paula Kryta, Anna Tolarczyk, Wiktoria Wojtala, Natalia Pierkiel, Justyna tadych, Aleksandra Majda, Laura Bies

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt, skład drużyny:Martyna Frej, Marta Garwacka, Barbara Luranc, Oliwia Kramarczyk, Paula Kryta, Anna Tolarczyk, Wiktoria Wojtala, Natalia Pierkiel, Justyna tadych, Aleksandra Majda, Laura Bies

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w trójboju lekkoatletycznym, skład drużyny:Amelia Gibas, Anna Luranc, Emilia Kramarczyk, Kalina Palutkiewicz, Kalina Boroń,

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

IV miejsce w rejonowych Igrzyskach dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Opiekun- p.Aleksandra Ławeczka

IV miejsce w ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa

Opiekun-p.Aleksandra Ławeczka

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach dzieci w unihokeju dziewcząt

Opiekun- p.Aleksanda Ławeczka

II miejsce w powiatowych Igrzyskach Dzieci w unihokeju chłopców

Opiekun-p.Aleksandra Ławeczka


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w biegach przełajowych, skład drużyny: Izabela Knapik, Wiktoria Wojtala, Natalia Pierkiel, Rozalia Płonka, Aleksandra Majda, Emilia Piechowska, Patrycja płonka

Opiekun drużyny- p.Magdalena Jasińska

I miejsce w Powiatowych igrzyskach młodzieży w piłce ręcznej chłopców, opiekun- p. Edmund Mieszczak

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, opiekun- p. Edmund Mieszczak

III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych Chłopców, opiekun- p. Edmund Mieszczak

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt, opiekun- p. Edmund Mieszczak

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt-opiekun- p. Magdalena Jasińska

 

II miejsce Festiwal Artystyczny ,,Moja pasja”- zespół taneczny w składzie: Emila Blarowska, Kinga Jędrzejowska, Anna Kasperek, Lena Sawicka, Gabriela Naglik, Emilia Kramarczyk, Dominika Bienia, Zuzia Warzecha, Emilia Marchewka

III miejsce w kategorii –taniec towarzyski- Gala Taneczna MIX 2019 –Wodzisławskie Centrum Kultury zespół taneczny w składzie: Emila Blarowska, Kinga Jędrzejowska, Anna Kasperek, Lena Sawicka, Gabriela Naglik, Emilia Kramarczyk, Dominika Bienia, Zuzia Warzecha, Emilia Marchewka

III miejsce- Festiwal Pieśni Patriotycznej ,, Historia Solidarności w Małopolsce”-Joanna Mydlarz

Gminny Konkurs plastyczny,, Piękna nasza Polska cała”

I miejsce-Kaja Głuszek, Magdalena Pacyga

III miejsce- Ireneusz Piecha

Wyróżnienie- Aleksandra Kusak

Charytatywna pisanka wielkanocna

I miejsce- Magdalena Pacyga

II miejsce- Kamil Kramarczyk

III miejsce- Maja Luranc

III miejsce- Karol Wójcik

Gminny Konkurs Ortograficzny  ,, Ortografik”

 kategoria klas II:

II miejsce- Natalia Niemiec

III miejsce- Pola Płoszczyca

Wyróżnienia: Mikołaj Wiśniewski, Zofia Bies, Michał Żmuda, Malwina Bogdan

W kategorii klas III:

Maksymilian Ogorzałek

III miejsce- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,, Kangur” Filip Mozołowicz- wyróżnienie

Konkurs Kaligraficzny ,,Bakałarz 2019”

Wicebakałarz- Zofia Bies

Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”

II miejsce- Oliwia Kozieł

Wyróżnienie- Jakub Chyb, Kaja Głuszek

Konkurs Plastyczny organizowany przez KRUS,, Maszyna pracuje, dziecko z oddali obserwuje”- I miejsce Jakub Kątnik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,, Kangur”, wyróżnienia: Martyna Paluch, Barbara Kusak, Dominik Płonka, Filip Żondlak, Lena Płonka, Igor Momot, Miłosz Momot,  Natalia Pierkiel, Michał Płonka.

I miejsce Natalia Pierkiel- Konkurs Ortograficzny i Interpunkcyjny ,,As".

 
 
Osiągnięcia  I półrocze 2018-2019
04.02.2019.

Małopolski Konkurs matematyczny- Miłosz Momot- kwalifikacja do etapu rejonowego, opiekun- p.Renata Chmielniak

Konkurs matematyczny ,,Maks Matematyczny”- Dominik Płonka-nagroda –udział w kolejnej edycji

 

Ogólnopolska kampania ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Wyróżnienia: Wiktor Marszałek, Wojciech Zięba, Pola Płoszczyca, Patrycja Mrozik, Natalia Niemiec

 

VI Dyktando Niepodległościowe

Najlepsze wyniki uzyskali: Karol Borkowski (uczeń klasy VI b), Kamil Luranc (uczeń VI c), Tomasz Dusik (uczeń VI a) oraz Martyna Paluch (uczennica klasy III A gimnazjum).

Konkurs tematyczny ,, Umarli, abyśmy mogli żyćwolni. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski”-Karol Borkowski- awans do etapu rejonowego

 

Gminny Konkurs ,,Ojcowie polskiej niepodległości w obrazie”:

I miejsce- Karol Borkowski, Filip Marszałek

II miejsce- Natalia Wojtala, Anna Tolarczyk, Paula Kryta

Wyróżnienie: Dawid Jurczyk, Filip Kacorzyk, Krystian Szarafiniak

 

Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania o „Złote Usta”.

III miejsce-  Karolina Luranc z kl.6b i Paweł Lasatowicz z kl.6a i exaequo

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Natalia Pierkiel z klasy  oraz Paweł Lasatowicz- awans do etapu rejonowego

 

Ogólnopolski  Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

- Natalia Pierkiel- kwalifikacja do finału

 

Gminny konkurs plastyczny „ Piękna nasza Polska cała”

Kategoria klas I-III

I miejsce - Kaja Głuszek

II miejsce - Magdalena Pacyga

III miejsce - Ireneusz Piecha

Wyróżnienia:

Aleksandra Kusak

Lena KolberKategoria klas IV-VIII

II miejsce - Roksana Jasińska

III miejsce - Natalia TalikWyróżnienie:

Natalia Tlałka

 

Kategoria: gimnazjum:

I miejsce- Kacper Rusek

                           II miejsce - Izabella Boba

III miejsce - Nina Płonka

Wyróżnienie:

Anna Tolarczyk

-Konkurs na „Charytatywną Bombkę Bożonarodzeniową”

 -I miejsce-  Maria Noworyta i   Kaja  Głuszek

– II miejsce Aleksandra Ziaja

 

 

II miejsce w Turnieju Niepodległościowym w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, rozgrywanym  o Puchar Wójta Gminy Osiek

szkołę reprezentowali: Wojciech Kasperek, Aleksandra Majda, Natalia Pierkiel, Sebastian Klęczar, Jakub Płonka, Laura Bies, Mikołaj Kleszcz i Tomasz Dusik.

Opiekun drużyny-  Magdalena Jasińska.

II miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej-zator 2018

I miejsce powiatowe zawody ,, Mały Mistrz” : Bartosz Tlałka, Eryk Goleniowski, Kalina Palutkiewicz, Gabriela Rola, Matylda Foit, Karol Gałgan, Izabela płonka, Antoni Luranc, Rafał Matlak

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

I miejsce -Powiatowe zawody w unihokeju , skład drużyny: Natalia Płonka, Marta Płonka, Karolina Luranc, Emilia Kuźma, Anna Luranc, Julia Sieradzka, Emilia Mirocha

I miejsce -Powiatowe zawody w unihokeju , skład drużyny: Kacper Galaciński, Karol Luranc, Tomasz Dusik, Paweł Gabryś, Oskar Walczyk, Wojciech Zięba

 

Czwartki lekkoatletyczne

W zawodach, które odbyły się 20 września udział wzięli:

Z klas czwartych:

Krystian Sabuda- bieg na 300 metrów, rzut piłeczką palantową

Konrad Kramarczyk- bieg na 60 metrów, rzut piłeczka palantową

Anna Luranc- skok w dal,  bieg na 300 metrów- II miejsce

Katarzyna Krawczyk-bieg na 60 metrów, skok wzwyż- I miejsce

Katarzyna Kusak-, skok w dal, bieg na 300 metrów- III miejsce

Amelia Gibas- bieg na 60 metrów, skok wzwyż-III miejsce

Jakub Dudziak- bieg na 60, rzut piłeczką palantową

Z klas piątych:

Michał Kruczała- bieg na 60 metrów, skok wzwyż

Dominika Momot-skok wzwyż

Amelia Adamus- rzut piłeczką palantową- I miejsce

Martyna Cieśla- bieg na 60 metrów

Amelia Rusek- bieg na 60 metrów, skok wzwyż

Emila Konarczak- bieg na 60 metrów

Z klas szóstych;

Tomasz Dusik- skok wzwyż- I miejsce , bieg na 60 metrów-II miejsce

Maksymilian Dudek- bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową- II miejsce

 

 

W zawodach, które odbyły się 27 września udział wzięli:

Z klas czwartych:

Bartosz Tlałka- skok wzwyż- II miejsce

Antoni Luranc- skok wzwyż

Katarzyna Krawczyk- skok wzwyż

Z klas piątych:

Michał Kruczała-bieg na 60 metrów, skok wzwyż

Martyna Cieśla- bieg na 60 metrów

Amelia Rusek- skok wzwyż- III miejsce

Amelia Adamus- rzut piłeczką palantową- I miejsce

Z klas szóstych:

Tomasz Dusik- bieg na 60 metrów- II miejsce, skok wzwyż- I miejsce

Maksymilian Dudek- rzut piłeczką palantową, bieg na 300 metrów- II miejsce

Trener- pan Jan Bulkiewicz.

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW – OSIEK

III miejsce- drużynę z Osieka, reprezentowały: Justyna Tadych, Natalia Pierkiel, Anna Tolarczyk, Paula Kryta, Oliwia Kramarczyk, Aleksandra Majda, Natalia Kmiecińska, Wiktoria Wojtala, Laura Bies i Marta Garwacka.

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

 

Konkurs wiedzy o zawodach: Karol Wójcik kl. 1a, Aleksandra Kusak kl 1b,                                     Adrian Witkowski kl 1c, Maja Wojtala kl. 2a, Julia Michalak kl. 2b, Lena Bartek kl. 2c, Maksymilian Ogorzałek kl. 3a

Konkurs plastyczny- ,, Moja pasja”

1 miejsce: Sara Jekiełek kl. 4b, Amelia Adamus kl. 5b, Julia Mrozik kl. 6c

 

wyróżnienia otrzymują:Iga Poźniak kl 4a, Gabriela Rola kl. 4c, Martyna Cieśla kl. 5b

Emilia Konarczak kl. 5c, Sebastian Zużałek kl. 5c, Adrian Olbrzymek kl. 5c

 

Konkurs ,, Opowiedz mi o swojej pracy”- klasy 7-8 oraz 3 gimnazjum- nagrody otrzymują:

Klasa 7b: Hania Sordyl, Jagoda Płonka, ewelina Noworyta, Sandra Gros

Klasa 8a: Małgorzata Filip

Klasa 8b: Aleksandra Majda, Mariola Mrozik, Łukasz Dusik, Aleksandra Gunia

Klasa 3B- gimnazjum: Izabela Boba, Sebastian Jurecki

 

 

- Konkurs Kolęd i pastorałek Zator 2019

               III miejsce – Maja Wojtala, opiekun- p .Irena Kruczała

               Wyróżnienie- Malwina Bogdan – opiekun p. Danuta Wiktor

 
Osiągnięcia 2017/2018
30.06.2018.

Konkursy 2017/ 2018

Osiągnięcia uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Osieku

-olimpiada wiedzy z języka angielskiego ARCHIMEDES- Natalia Pierkiel-100pkt/100pkt

- wyróżnienie w Konkursie ,, Zachowaj trzeźwy umysł „- ,, Na skrzydłach przyjaźni”:

Szymon Nowak, Joanna Mydlarz, Zuzanna Piłat, Natalia Tlałka, Natalia Talik, Julia Mrozik, Roksana Rączka. Opiekun- Justyna Kłys

-Regionalny konkurs plastyczny ,, Uzależnienia niszczą marzenia”: Helena Matusiak- wyróżnienie,

-Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, Darujmy Światu pokój”- Vittoria Condorelii- nagroda główna

Natalia Wojtala- II miejsce w kategorii klas VI

-konkurs plastyczny ,,św.Jan Paweł II-przyjaciel dzieci”:Justyna Tomala- I miejsce, Karolina Zemła- III miejsce

-Konkurs recytatorski- ,,Kocioł poezji „- Zator -Aleksandra Gunia, uczennica kl.VII b, zajęła II miejsce- opiekun- Małgorzata Gwóźdź

- X Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”- ,,Wesoły Chórek’- II miejsce, zespół ,,Gwiazdki”- wyróżnienie

- Złoty Debiut – Zespół Bajka w składzie :Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, Mini Formacji i Debiutów PTT / kategoria do lat 15/- opiekun Marzena Gunia

-OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP w czwórboju lekkoatletycznym dla uczniów szkół podstawowych. : Natalia Pierkiel z klasy 6b, Tomasz Dusik oraz Lena Płonka- oboje z klasy 5a / bieg na 60 metrów, bieg na dystansie 600 metrów, skok w dal lub wzwyż ( do wyboru) oraz rzut piłeczką palantową./ Lokaty  ósme  miejsce, dziewiąte miejsce oraz dwudzieste piąte miejsce wśród uczniów z całej Polski. Opiekun- Jan Bulkiewicz

- Powiatowe Igrzyska Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych chłopców- III miejsce .Artur Pawełek ,Kacper Rusek, Dawid Spisak ,Wojciech Sala ,Kacper Filip ,Patryk Nowak ,Mariusz Majda ,Tomasz Walus ,Wojciech Kawczak ,Kacper Tyran .opiekun Jan Bulkiewicz

- Powiatowe Igrzyska Młodzieży 5.10.2017 r.,- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt ( Wiktoria Czachowska, Wiktoria Domasik, Izabela Knapik, Magdalena Kramarczyk, Iga Gaweł, Żaneta Kusak, Roksana Rączka, Emilia Piechowska, Anna Górkiewicz,Agata Jekiełek), Powiatowe Igrzyska Młodzieży w halowej piłce nożnej dziewcząt - IV m. ( Wiktoria Czachowska, Natalia Kmiecińska, Nicola Bień, Aleksandra Majda, Iga Gaweł,Iza Hankus, Oliwia Kramarczyk) Konkursy –Opiekun  Magdalena Jasińska:

- Konkurs przyrodniczo-łowieckim organizowanym przez naszą szkołę i koło łowieckie Orzeł w Osieku:
-6A-Olimpia Jarosz
-6A-Julia Mitoraj
-6B-Natalia Pierkiel
-7A-Małgorzata Filip
-7B-Miłosz Momot
-7C-Jakub Domasik
opiekun- Ilona Cybuch

III m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt- Młodzieżowe Igrzyska w unihokeju: Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Anna Tolarczyk, Wiktoria Wojtala, Wiktoria Domasik, Izabela Drabczyk.opiekun Magdalena Jaisńska

Początek formularza

2 miejsce w powiatowych igrzyskach dzieci w piłce nożnej 16.10.2017. Zator-opiekun

Aleksandra Ławeczka


skład zespołu: Galacińska Maja, Kusak Daria, Mitoraj Julia, Pierkiel Natalia,

Płonka Rozalia, Tadych Justyna


1 miejsce w powiatowych igrzyskach dzieci w unihokeju  31.10.2017 Osiek-

opiekun Aleksandra Ławeczka
skład zespołu: Galacińska Maja, Kusak Daria, Mitoraj Julia, Pierkiel Natalia,

Płonka Rozalia,
Tadych Justyna, Wojtala Zuzanna, Oliwia Żmudka,Daria Bienia

2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w biegach przełajowych dziewczat.  

-opiekun Aleksandra Ławeczka  skład:, Natalia Pierkiel, Płonka Lena, Targowska Maja,                          

Juśkiewicz Oliwia,Marta Płonka, , Emilia Kużma, Rozalia Płonka, Julia Mitoraj,

Płonka Natalia, Kusak Daria

 

Lekkoatletyka dla każdego- Toruń 2017 -  skok wzwyż: 

 Lena Płonka z klasy 5a 

II miejsce, Tomasz Dusik z klasy 5 a- I miejsce,

 Natalia Pierkiel z klasy 6 a- II miejsce. Marlena Klęczar z klasy 5a - I miejsce w rzucie

piłką lekarską,

 Oskar Walczyk z klasy 5b- VII miejsce w biegu na 1000 metrów.

Trener- pan Jan Bulkiewicz

-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- II miejsce w drużynowym tenisie stołowym:

Nicola Bień, Izabela Hankus

Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa

-nagroda specjalna dla szkoły

- Paulina Danek –I miejsce, oraz Malwina Bogdan, Julia Urbańczyk, Karolina Zemła

i Julia Zemła-II miejsce.

-wyróżnienie- Antoni Zięba

 Konkurs na kartkę świąteczną z tradycyjnym motywem świątecznym- organizator Caritas

- wyróżnieni: Kalina Boroń , Milena Sikora  oraz Michał Nycz 

-Małopolski Konkurs Matematyczny- Miłosz Momot- zakwalifikował się do etapu

Rejonowego

-Małopolski Konkurs z j. angielskiego- etap szkolny- Natalia Pierkiel- kwalifikacja

 do etapu rejonowego

-Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Uzależnienia niszczą marzenia”

-nagroda główna- Natalia Wojtala- klasa 6b, wyróżnienie- Helena Matusiak- klasa 6a,

 opiekun-p.Justyna Kłys

 

II półrocze

Małopolski Konkurs Matematyczny- Miłosz Momot- finalista konkursu,                                                

opiekun- p.Renata Chmielniak

 

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. Wyniki naszych sportowców

 w kategorii dzieci starszych

 –klasy 5-6:

-I miejsce –  Tomasz Dusik- skok wzwyż-: / 1,40 m/

-III miejsce- Marlena Klęczar -pchnięcie kulą- /7,09 m/

-I miejsce- Natalia Pierkiel -bieg 60 metrów przez płotki- /10,78/

-I miejsce- s Natalia Pierkiel- skok wzwyż- /1,50 m/

-III miejsce- Natalia Pierkiel -skok w dal- / 4,44 m/

Opiekunem i trenerem sportowców jest pan Jan Bulkiewicz.

 

-Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny w Ostrawie Kids Athletics Poruba

2018 Ostrava-Vitcovice  

Natalia Pierkiel w biegu przez płotki uzyskała czas 10,36 s, co dało jej II miejsce.

W Polsce jest to najlepszy czas

w tej kategorii wiekowej!!! W skoku wzwyż Natalia zajęła również II miejsce,

uzyskując rezultat 1,46m.

Marlena Klęczar zajęła VII miejsce w pchnięciu kulą. Jej wynik to 7,43 m.

Tomasz Dusik skokiem na wysokość 1,35 zapewnił sobie III miejsce. Natomiast

w biegu na 60 metrów zajął

 miejsce VI  z czasem 8,72 s.

 

Michał Kruczała uzyskał w biegu na 60 m czas – 10,07 s.

Opiekun- Jan Bulkiewicz

 

-1/2 finału Wojewódzkiego Małopolskiego Szkolnego związku Sportowego

w mini koszykówce dziewcząt

rocznik 2005 i młodsze- I miejsce

Skład drużyny :Daria Bienia, Maja Galacińska, Daria Kusak, Ewelina Noworyta,

Katarzyna Paw, Natalia Pierkiel, Jagoda Płonka, Natalia Płonka, Rozalia Płonka,

 Justyna Tadych, Maja Targowska, Zuzanna Wojtala, Oliwia Żmudka

Opiekun- Mariusz Jezierski

-Powiatowe Igrzyska Dzieci- mini koszykówka chłopców- I miejsce

Skład drużyny: Bartosz Gabryś, Paweł Gabryś ,Mikołaj  Kleszcz, Sebastian Klęczar,

Kamil Luranc, Wojciech Nowak, Michał Płonka, Szymon Płonka, Wiktor Szyszka,

Oskar Walczyk, Wojciech Zięba

Opiekun- Mariusz Jezierski

-Wicemistrzostwo- Etap Powiatowy- szczebel wojewódzki- mini koszykówka chłopców

Skład drużyny: Bartosz Gabryś, Paweł Gabryś ,Mikołaj  Kleszcz, Sebastian Klęczar,

Kamil Luranc, Wojciech Nowak, Michał Płonka, Szymon Płonka, Wiktor Szyszka,

Oskar Walczyk, Wojciech Zięba

Opiekun- Mariusz Jezierski

 

 

 

-Powiatowe Igrzyska Dzieci- mini koszykówka dziewcząt- I miejsce

Skład drużyny: Daria Bienia, Maja Galacińska, Daria Kusak, Ewelina Noworyta,

Katarzyna Paw, Natalia Pierkiel, Jagoda Płonka, Natalia Płonka, Rozalia Płonka,

 Justyna Tadych, Maja Targowska, Zuzanna Wojtala, Oliwia Żmudka

Opiekun- Mariusz Jezierski

 

IV miejsce- Rejonowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce o Puchar Wójta Gminy Osiek

II miejsce Finał Wojewódzki Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w mini

 koszykówce chłopców: Bartosz Gabryś, Paweł Gabryś ,Mikołaj  Kleszcz, Sebastian Klęczar,

Kamil Luranc, Wojciech Nowak, Michał Płonka, Szymon Płonka, Wiktor Szyszka,

Oskar Walczyk, Wojciech Zięba

opiekun-Mariusz Jezierski

 

II miejsce –Formacja Taneczna Impuls- Festiwal Tańca Zator 2018 , skład zespołu:

Agnieszka Płonka, Gabriela Naglik, Anna Kasperek, Lena Sawicka, Dominika Bienia,

Dominika Momot, Zuzanna Warzecha, Maja Jekiełek, Kinga Jędrzejczyk, Olga Patek,

Milena Wysogląd, Martyna Płonka, Oliwia Wilk, Emilia Kramarczyk, Emilia Marchewka,

Barbara Wąsik, Emilia Blarowska, Sara Jekiełek, Karolina Kozioł,Klaudia Grzechacka

III miejsce w eliminacjach miejsko- gminnych w kategorii szkół podstawowych-

 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

Skład drużyny: Justyna Tadych, Natalia Pierkiel, Sebastian Klęczar, Michał Płonka,

 

XXI edycja Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”.  

 

 Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu:
 Kańtor Miłosz,
 Zięciak Wojciech,
 Konarczak Emilia,
 Luranc Anna,  
 Bień Nicola

 

Uczniów przygotowywali  siostra Krystyna oraz ks. Dawid Kubień

Konkurs historyczny Patria Nostra-  Nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej

wyróżnionej dwudziestce :

Szymon Poźniak, Łukasz Goc, Patryk Klęczar,

gościnnie w roli aktora wystąpił Dawid Blamek.

Opiekunowie-p. Marzena Borkowska, p. Robert Klęczar

 

Międzygminny Konkurs Ortograficzny:

Uczniowie klasy III

I miejsce: Zuzanna Warzecha, Iga Niemiec

II miejsce-Wojciech Kolasa

Uczniowie klasy II

 II miejsce- Michał Nycz, III miejsce-  Maksymilian Ogorzałek

Dobroczynna Pisanka –Oświęcim

I miejsce: Oliwier Kurzak,

II miejsce- Paulina Danek

Wielkanocna Pisanka- Kęty

Wyróżnienie: Magdalena Pacyga, Aurelia Mika

 

-kwalifikacja do wystawy- XX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

 ,,Ludzie Ludziom Zgotowali Ten Los”- Żaneta Kusak

-nagroda- XX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

 ,,Ludzie Ludziom Zgotowali Ten Los”- Izabela Drabczyk

Opiekun- p. Justyna Kłys

I miejsce- Powiatowe Igrzyska Dziewcząt w piłce ręcznej

Skład drużyny:

Opiekun- p.Magdalena Jasińska

III miejsce- Powiatowe Igrzyska Chłopców w piłce ręcznej

Skład drużyny:

Opiekun- p. Jan Bulkiewicz

Mistrzostwa Powiatu Oświęcimskiego w Koszykówce-I miejsce

Skład drużyny: Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Anna Tolarczyk, Paula Kryta,

Wiktoria Wojtala, Izabella Hanus, Żaneta Kusak, Ewelina Drzyzgiewicz

Opiekun- Magdalena Jasińska

 

Półfinał Wojewódzki  w Koszykówce-I miejsce

Skład drużyny: Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Anna Tolarczyk, Paula Kryta,

Wiktoria Wojtala, Izabella Hanus, Żaneta Kusak, Ewelina Drzyzgiewicz

Opiekun- Magdalena Jasińska

 

- Konkurs  IPN oraz Kuratorium Oświaty-  „ Zasłużony, Niezapomniany   

 -laureatki etapu wojewódzkiego : Magdalena Kramarczyk oraz Żaneta Kusak

Opiekun- p. M. Borkowska

 

I miejsce- Mała Liga koszykówki Dziewcząt pod patronatem Burmistrz Czechowic- Dziedzic

W kategorii  klas 5-6 / Czechowice -Dziedzice 12.05.2018 r./

Opiekun- p.Mariusz Jezierski

Skład drużyny: Daria Bienia, Maja Galacińska, Daria Kusak, Ewelina Noworyta,

Katarzyna Paw, Natalia Pierkiel, Jagoda Płonka, Natalia Płonka, Rozalia Płonka,

 Justyna Tadych, Maja Targowska, Zuzanna Wojtala, Oliwia Żmudka

 

- I miejsce i  kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Powiatowe Igrzyska Dzieci w biegach przełajowych

Naszą szkołę reprezentowali:  Blamek Dawid, Majda Mariusz, Sala Wojciech,

 Walus Tomasz 

  Trener- Jan Bulkiewicz

Konkurs ,,Kangur”

Wyróżnienia w konkursie zdobyli:
Maluch :  klasy III-Martyna Kruczała, Anna Luranc, Amelia Gibas, klasy IV- Dominik Gara, Dominik Płonka, Emilia Blarowska,
Beniamin: klasy V- Igor Momot, Kamil Luranc, Lena Płonka,
Kadet: Miłosz Momot, Martyna Paluch
Junior: Nicola Bień

 

-II miejsce- Międzygminny Konkurs Przyrodniczy.  Drużyna: Igor Momot 5a, Natalia Pierkiel 6b, Miłosz Momot 7b. 

Opiekunowie: p.Beata Karcz, p. Ilona Cybuch

- I miejsce – Martyna Kruczała- Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy – UPADKOM ZAPOBIEGAMY’’,

 / Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego/

- finalista  Małopolskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Krakowie- Miłosz Momot

- I miejsce- Igrzyska Młodzieży Szkolnej- piłka ręczna dziewcząt

Skład drużyny: Skład zespołu: Ewelina Drzyzgiewicz, Anna Tolarczyk, Aleksandra Majda, Roksana Rączka,

Wiktoria Wojtala, Paula Kryta, Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Żaneta Kusak, Iga Gaweł,  Magdalena Kramarczyk,

 Laura Bies i  Izabella Hankus.

Opiekun- p. Magdalena Jasińska

-II miejsce-REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

Skład zespołu: Ewelina Drzyzgiewicz, Anna Tolarczyk, Aleksandra Majda, Roksana Rączka,

Wiktoria Wojtala, Paula Kryta, Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Żaneta Kusak, Iga Gaweł,  Magdalena Kramarczyk,

 Laura Bies i  Izabella Hankus. Opiekun- p. Magdalena Jasińska.

 

 Projekt "Ojczysty-polski-mój 2018"

Konkurs Prozatorski:

Kategoria I (dzieci ze szkół podstawowych):

Hanna Sordyl, GODŁO: A5THEGLUE - I miejsce (opiekun: Maria Zięba)

Jakub Marchewka, GODŁO: KUBA - II miejsce (opiekun: Maria Zięba)

Paweł Lasatowicz, GODŁO: PAWLIKON III miejsce (opiekun: Barbara Brońka)

 

Otwarte Dyktando :

Kategoria I (dzieci z klas IV-VI podstawowych)

Kamil Luranc, GODŁO: KALIM - wyróżnienie (opiekun: Małgorzata Gwóźdź)

Natalia Pierkiel, GODŁO: MŁODA- wyróżnienie (opiekun: Maria Zięba)

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Wielkie Marzenia”- Laureaci: Natalia Wojtala,

Laura Bies, Małgorzata Filip

-Konkurs plastyczny (antysmogowy)-Starostwo Powiatowe Oświęcim- III miejsce-

 Martyna Kruczała, wyróżnienie- Miłosz Naglik


-Międzygminny Konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii” : kl. IV-VI - II miejsce Karol Borkowski (5b), t miejsce III – Kamil Luranc (5c).

W kategorii kl.VII uczennica Wiktoria Dziedzic (7a) zajęła miejsce IV.
- Międzygminny Konkurs matematyczny „Mat-Mix”- drużyna z naszej szkoły w składzie: Lena Płonka, Paweł Lasatowicz, Igor Momot                                                       

 ( uczniowie kl.5a) zajęła III miejsce.
-Międzygminny Konkurs z języka angielskiego- Konkurs „English is Great” :
I miejsce – Natalia Pierkiel (6b) – kategoria kl.VI
I miejsce – Paweł Lasatowicz (5a) – kategoria kl.V
III miejsce – Kamil Luranc (5c) – kategoria kl.V

 

-Szkolny konkurs kaligraficzny-

-I miejsce - Karolina Kozieł,

-II miejsce  – Zuzanna Warzecha,

-III  miejsce – Maja Tolarczyk,

 wyróżnienia: Lena Kolber, Anna Luranc, Emilia Kramarczyk

 

 

Mój wymarzony zawód

1 miejsce

Julia Juras kl. 1c
Natalia Heród kl. 2a
Szymon Spisak kl. 3b

2 miejsce

Lena Bartel kl. 1c
Lena Kolber kl. 2a

3 miejsce

Magdalena Pacyga kl. 1c
Katarzyna Kusak kl. 3a
Marcela Wysogląd kl. 3a
Kalina Boroń kl. 3b
Katarzyna Płonka kl. 3c

wyróżnienie

Martyna Kruczała kl. 3b
Iga Poźniak kl. 3a
Iga Niemiec kl. 3a
Lena Kwaśniak kl. 3a
Wojciech Zięciak kl. 3a
Oliwier Kurzak kl. 3b
Michał Kmieciński kl. 3d

KONKURS

Quiz wiedzy o zawodach średniowiecznych

1 miejsce

Aleksandra Heród kl. 5a
Karol Borkowski kl 5b
Natalia Tlałka kl. 5c

wyróżnienie

Dominika Chmiel kl. 5a

KONKURS

Zawody przyszłości

nagroda

Joanna Nowak kl. II B
Natalia Niemiec kl. 1C
Pola Płoszczyca kl. 1C
Sebastian Grzechacki kl. 1C
Maja Luranc kl 1c
Amelia Gibas kl. 3A
Krystian Sabuda kl. 3A
Amelia Mrozik kl. 3A
Kordian Kubasek kl. 3D
Dominik Grabowski kl. 3B
Kordian Spadek
Kacper Szypuła kl. 3b

-MAŁOPOLSKI KONKURS pt. „POSTACIE, MIEJSCA, WYDARZENIA W HISTORII ,,SOLIDARNOŚĆ ,, MOJEGO REGIONU”-

Laureaci III miejsca: Szymon Poźniak, Dawid Blamek, Patryk Klęczar

 

 

   

Dół formularza

 

 
Osiągnięcia I semestr 2017/2018
25.01.2018.

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Osiągnięcia uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Osieku

- wyróżnienie w Konkursie ,, Zachowaj trzeźwy umysł” - ,, Na skrzydłach przyjaźni”:

Szymon Nowak, Joanna Mydlarz, Zuzanna Piłat, Natalia Tlałka, Natalia Talik, Julia Mrozik, Roksana Rączka. Opiekun- Justyna Kłys

-Regionalny konkurs plastyczny ,, Uzależnienia niszczą marzenia”: Helena Matusiak- wyróżnienie, Natalia Wojtala - II miejsce w kategorii klas VI.

-konkurs plastyczny ,,św. Jan Paweł II-przyjaciel dzieci”: Justyna Tomala - I miejsce, Karolina Zemła - III miejsce.

-Konkurs recytatorski- ,,Kocioł poezji „- Zator -Aleksandra Gunia, uczennica kl. VII b, zajęła II miejsce - opiekun - Małgorzata Gwóźdź.

- X Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”- ,,Wesoły Chórek’- II miejsce, zespół ,,Gwiazdki”- wyróżnienie  opiekun Krystyna Szostak.

- Złoty Debiut – Zespół Bajka w składzie :Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, Mini Formacji i Debiutów PTT / kategoria do lat 15/- opiekun Marzena Gunia.

-OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP w czwórboju lekkoatletycznym dla uczniów szkół podstawowych: Natalia Pierkiel z klasy 6b, Tomasz Dusik oraz Lena Płonka - oboje z klasy 5a / bieg na 60 metrów, bieg na dystansie 600 metrów, skok w dal lub wzwyż ( do wyboru) oraz rzut piłeczką palantową./ Lokaty  ósme  miejsce, dziewiąte miejsce oraz dwudzieste piąte miejsce wśród uczniów z całej Polski. Opiekun - Jan Bulkiewicz

- Powiatowe Igrzyska Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych chłopców- III miejsce Artur Pawełek, Kacper Rusek, Dawid Spisak, Wojciech Sala ,Kacper Filip, Patryk Nowak, Mariusz Majda, Tomasz Walus, Wojciech Kawczak, Kacper Tyran. Opiekun Jan Bulkiewicz

- Powiatowe Igrzyska Młodzieży 5.10.2017 r.,- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt ( Wiktoria Czachowska, Wiktoria Domasik, Izabela Knapik, Magdalena Kramarczyk, Iga Gaweł, Żaneta Kusak, Roksana Rączka, Emilia Piechowska, Anna Górkiewicz, Agata Jekiełek), Powiatowe Igrzyska Młodzieży w halowej piłce nożnej dziewcząt - IV m. ( Wiktoria Czachowska, Natalia Kmiecińska, Nicola Bień, Aleksandra Majda, Iga Gaweł, Iza Hankus, Oliwia Kramarczyk) Konkursy –Opiekun  Magdalena Jasińska:

- Konkurs przyrodniczo-łowieckim organizowanym przez naszą szkołę i koło łowieckie Orzeł w Osieku:
-6A-Olimpia Jarosz
-6A-Julia Mitoraj
-6B-Natalia Pierkiel
-7A-Małgorzata Filip
-7B-Miłosz Momot
-7C-Jakub Domasik
opiekun- Ilona Cybuch

III m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt- Młodzieżowe Igrzyska w unihokeju: Wiktoria Czachowska, Nicola Bień, Anna Tolarczyk, Wiktoria Wojtala, Wiktoria Domasik, Izabela Drabczyk. Opiekun Magdalena Jaisńska.

Początek formularza

2 miejsce w powiatowych igrzyskach dzieci w piłce nożnej 16.10.2017. Zator-opiekun

Aleksandra Ławeczka


skład zespołu: Galacińska Maja, Kusak Daria, Mitoraj Julia, Pierkiel Natalia,

Płonka Rozalia, Tadych Justyna


1 miejsce w powiatowych igrzyskach dzieci w unihkeju  31.10.2017 Osiek-

opiekun Aleksandra Ławeczka

skład zespołu: Galacińska Maja, Kusak Daria, Mitoraj Julia, Pierkiel Natalia,

Płonka Rozalia,
Tadych Justyna, Wojtala Zuzanna, Oliwia Żmudka,Daria Bienia

2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w biegach przełajowych dziewczat.  

-opiekun Aleksandra Ławeczka  skład:, Natalia Pierkiel, Płonka Lena, Targowska Maja,                           

Juśkiewicz Oliwia,Marta Płonka, , Emilia Kużma, Rozalia Płonka, Julia Mitoraj,

Płonka Natalia, Kusak Daria

 

Lekkoatletyka dla każdego- Toruń 2017 -  skok wzwyż: 

 Lena Płonka z klasy 5a 

II miejsce, Tomasz Dusik z klasy 5 a- I miejsce,

 Natalia Pierkiel z klasy 6 a- II miejsce. Marlena Klęczar z klasy 5a - I miejsce w rzucie

piłką lekarską,

 Oskar Walczyk z klasy 5b- VII miejsce w biegu na 1000 metrów.

Trener- pan Jan Bulkiewicz

-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- II miejsce w drużynowym tenisie stołowym:

Nicola Bień, Izabela Hankus

 

Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa

-nagroda specjalna dla szkoły

- Paulina Danek –I miejsce, oraz Malwina Bogdan, Julia Urbańczyk, Karolina Zemła

i Julia Zemła-II miejsce.

-wyróżnienie- Antoni Zięba

 Konkurs na kartkę świąteczną z tradycyjnym motywem świątecznym- organizator Caritas

- wyróżnieni: Kalina Boroń , Milena Sikora  oraz Michał Nycz 

-Małopolski Konkurs Matematyczny- Miłosz Momot- zakwalifikował się do etapu

Rejonowego

-Małopolski Konkurs z j. angielskiego- etap szkolny- Natalia Pierkiel- kwalifikacja

 do etapu rejonowego

-Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Uzależnienia niszczą marzenia”

-nagroda główna- Natalia Wojtala - klasa 6b, wyróżnienie- Helena Matusiak- klasa 6a,

 opiekun-p. Justyna Kłys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Dół formularza

 

 
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ II SEMESTR 2016/2017
27.06.2017.

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
II SEMESTR 2016/2017

 
      1. GMINNE ROZGRYWKI ELIMINACYJNE  W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT – I miejsce –     awans do zawodów międzygminnych w Polance Wielkiej .Skład drużyny : Natalia Pierkiel, Justyna Tadych, Natalia Kmiecińska, Laura Bies, Aleksandra Gunia, Ola Majda, Roksana Rączka Małgorzata Filip, Joanna Mydlarz, Nikola Górowicz, Mariola Mrozik.

2.      POWIATOWE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT– I miejsce – awans do zawodów rejonowych . Skład drużyny: Bies Laura, Filip Małgorzata, Górowicz Nikola, Gunia Aleksandra, Kmiecińska Natalia, Kusak Daria, Majda Aleksandra, Mrozik Mariola, Mydlarz Joanna, Piechowska Emilia, Pierkiel Natalia, Rączka Roksana, Tadych Justyna.

3.      I Miejsce- Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

4.      Festiwal Tańca Zator – ZESPÓŁ BAJKA –

5.      FESTIWAL TAŃCA ZATOR – ZESPÓŁ KLEKSIKI

6.      X Ogólnopolski Festiwal Taneczny Róża Sosnowiec 2017

7.      V Ogólnopolski Festiwal Tańca ,, Taki Taniec” Oświęcim 2017- III miejsce dla formacji ,,Bajka” w kategorii juniorzy i dzieci

8.      V Ogólnopolski Festiwal Tańca ,, Taki Taniec” Oświęcim 2017- dyplom za udział dla formacji ,,Kleksiki”

9.      Konkurs ,,Dance World”- III miejsce dla formacji ,,Bajka”

10.  Konkurs ,,Dance World”- III miejsce dla formacji ,,Bajka”-laureat

11.  Ogólnopolska Liga Czytelnicza – etap szkolny zdobycie 10 sprawności

 

l.p.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Dominika Bienia

2 d

2.

Emilia Blarowska

3 a

3.

Natalia Heród

1 a

4.

Ewa Jurczyk

3 a

5.

Matylda Kacorzyk

2 b

6.

Wojciech Kolasa

2 b

7.

Karolina Kozieł

2 d

8.

Konrad Kramarczyk

3 a

9.

Anna Kasperek

3 c

10.

Miłosz Kańtor

3 b

11.

Franciszek Kawczak

3 b

12.

Martyna Kruczała

2 b

13.

Oliwier  Kurzak

2 b

14.

Emilka Kramarczyk

2 b

15.

Katarzyna Kusak

2 a

16.

Lena Kolber

1 a

17.

Anna Luranc

2 a

18.

Jakub Lichański

2 a

19.

Grzegorz Lenart

3 b

20.

Nikola Lewczak

2 b

21.

Natalia Luranc

3 a

22.

Wiktor Marszałek

3 a

23.

Aurelia Mika

2 b

24.

Michał Nycz

1 a

25.

Iga Niemiec

2 a

26.

Maksymilian Ogorzałek

1 a

27.

Martyna Płonka

2 c

28.

Izabela Płonka

2 c

29.

Olga Patek

3 a

30.

Gabriela Rola

2 c

31.

Amelia Rusek

3 b

32.

Lena Sawicka

3 c

33.

Mikołaj Turek

3 c

34.

Maksymilian Turek

2 c

35.

Zuzanna Treścińska

2 d

36.

Marcela Wysogląd

2 a

37.

Oliwia Wilk

2 c

38.

Zuzanna Warzecha

2 d

39.

Kacper Zając

2 d

40.

Anna Ziółkowska

2 d

41.

Filip Żondlak

2 b

42.

Nicola Żmuda

3 b

 

12.  Ogólnopolska Liga Czytelnicza- kwalifikacja do etapu rejonowego:

Amelia Rusek- III b

Miłosz Kańtor – III b

Anna Kasperek – III c

13.  Szkolny konkurs ortograficzny- „ Anser, anser- gęś gęgawa”- Tomasz Dusik, Hanna Sordyl, Wiktoria

14.  Szkolny konkurs wiedzy o gęsi gęgawej- Roksana  Jasińska

15.  Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt – I miejsce awans do zawodów wojewódzkich. Skład drużyny: Małgorzata Filip, Natalia Pierkiel, Justyna Tadych, Natalia Kmiecińska, Maja Galacińska, Rozalia Płonka, Nikola Górowicz, Daria Kusak, Aleksandra Gunia, Aleksandra Majda, Roksana Rączka, Joanna Mydlarz, Laura Bies.

Turniej Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – etap rejonowy – IV miejsce.                       Skład drużyny: Natalia Pierkiel, Justyna Tadych, Michał Płonka, Sebastian Klęczar.

16.  Rejonowe Igrzyska Młodzieży szkolnej / czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt–I miejsce

17.  Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej / czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt–V miejsce

18.  Dobroczynna pisanka wielkanocna – Nagroda specjalna dla ZSP nr 1 w Osieku

19.  Dobroczynna pisanka wielkanocna – kategoria klas I –III

I miejsce – Paulina Danek

I miejsce – Mikołaj Turek

III miejsce – Martyna Cieśla

III miejsce  - Mateusz Jarzyna

III miejsce Dominika Bienia

-VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne tonie zabawa”- III miejsce Antoni Zięba / 2d/

-XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- wyróżnienie dla Justyny Tomali

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- wyróżnienie III stopnia dla Olimpii Jarosz

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- wyróżnienie II stopnia dla Katarzyny Paw

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- wyróżnienie II stopnia dla Kacpra Rusina, Julii Sieradzkiej, Justyny Tomali oraz Bartłomieja Biesa

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- wyróżnienie dla Jagody Płonki

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”- udział w wystawie pokonkursowej- Kalina Palutkiewicz

- XXI Konkurs Plastyczny ,,Moje Marzenia”-udział w wystawie pokonkursowej- Aurelia Mika

- VII Konkurs Plastyczny ,,Lubię Smoki”- nagroda główna – Małgorzata Filip

-VII Konkurs Plastyczny ,,Lubię Smoki”- udział w wystawie pokonkursowej- Jakub Zajas

- VII Konkurs Plastyczny ,,Lubię Smoki”- udział w wystawie pokonkursowej- Emilia Cendrowska

- VII Konkurs Plastyczny ,,Lubię Smoki”- udział w wystawie pokonkursowej- Natalia Wojtala

- VII Konkurs Plastyczny ,,Lubię Smoki”- udział w wystawie pokonkursowej- Oliwia Żmudka

-Szkolny konkurs plastyczny  ,, Czyste powietrze wokół nas- NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ”:

I miejsce: Karol Gałgan, Emilia Konarczak, Adrian Olbrzymek,

II miejsce: Emilia Blarowska, Natalia Janosz, Piotr Wasztyl

III miejsce: Nikola Żmudka, Mateusz Szumera, Oliwia Wilk

Wyróżnienia: Izabela Płonka, Tomasz Żabiński, Amelia Rusek, Milena Wysogląd, Gabriela Naglik,Sandra Adamus, Natalia Luranc, Julia Opyrchał

 

-Przegląd Piosenki Wiosennej Kęty-,,Wesoły chórek”: Mirocha Emilia ,Luranc Anna, Płonka Natalia,   Gurdek Dominika, Talik Natalia,  Żmudka Milena,  Julia Mrozik, Wojtala Zuzanna,  Bienia Daria, Jarosz Olimpia,  Matusiak Helena,  Sałapatek Natalia

- Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim”- laureat konkursu Miłosz Momot

 

Międzygminny konkurs ortograficzny dla uczniów klas II-III

Klasy III

-Miłosz Kańtor- I miejsce

-Dominik Gara – III miejsce

-Olga Patek- IV miejsce

Klasy II

-Anna Luranc- miejsce

-Iga Niemiec-IV miejsce

-Gabriela Rola – V miejsce

Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienia klasa II:

-Anna Luranc

-Lena Kwaśniak

-Wojciech Zięciak

-Anna Ziółkowska

-Emilia Kramarczyk

-Katarzyna Kusak

Wyróżnieni klasa III:

-Dominik Gara

-Piotr Wasztyl

Wyróżnienia klasy IV-VI:

-Miłosz Momot

-Szymon Kuźma

-II miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym ,,MAT-MIX „ o nagrodę Wójta- Miłosz Momot, Aleksandra Gunia, Szymon Kuźma

-IV miejsce w Międzygminnym Konkursie Ekologiczno- Przyrodniczym w Polance Wielkiej

Mistrzostwa Polski WADF Taniec Artystyczny ,, Synchronised Dance Show Large Teams&Showcases Latin- VII miejsce dla Zespołu ,,Bajka”

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne tonie zabawa”- III miejsce Antoni Zięba / 2d/

X Ogólnopolski Przegląd Zespołów – V miejsce- zespół ,,Bajka”- Pszów – 13 maja 2017 r.

-Konkurs literacki z okazji obchodów 700- lecia Osieka: Zuzanna Piłat- I miejsce, Natalia Adamus- wyróżnienie

-Konkurs wiedzy ,,700 lat historii Osieka”- Wiktoria Dziedzic- I miejsce, Karol Borkowski- II miejsce, Nikola Górowicz- IV miejsce

-Konkurs plastyczny ,, Moja rodzina w Osieku”-  Kacper Szypuła- III miejsce, Lena Kolber- wyróżnienie

-Konkurs plastyczny ,, Pozdrowienia z Osieka”: Helena Matusiak- III miejsce, Laura Bies – wyróżnienie

-Konkurs szkolny ,,majówka z książką”- nagrodzeni: Lena Kolber, Kalina Boroń, Antoni Luranc, Natalia Janosz, Zuzanna Wojtala, Daria Bienia, Dominika Gurdek, Łukasz Dusik, Natalia Adamus, Karolina Luranc, Oliwia Juśkiewicz, Tomasz Dusik