KOŁA ZAINTERESOWAŃ
ZAJĘCIA DODATKOWE
22.01.2015.

ZAJĘCIA  DODATKOWE  PROWADZONE  W  ROKU  SZKOLNYM  2018/2019 

W  ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM  NR 1  W OSIEKU   - I Półrocze

Lp.

czas

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.10-7.55

 

Zajęcia dodatkowe-matematyka- A.Godoń- s.11/ kl.4d/

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.2b

 

Logopedia, A.Piechocińska-kl.2/sekretariat gimnazjum/

 

 

Zajęcia wyrównawcze- matematyka-A.Łysoń-

/kl. 6/

Zajęcia wyrównawcze-K.Kubień-S./ kl.2/

 

Chór- K.Szostak/ s.15/

 

Logopedia, A.Piechocińska-kl.1/sekretariat gimnazjum/

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne-E.Micor

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.2b

 

Logopedia, A.Piechocińska-kl.4-6/sekretariat gimnazjum/

Zajęcia wyrównawcze-matematyka-A.Łysoń                / kl. 4 i 5/

 

Robotyka-R.Klęczar-/ kl.5/

s.31

kółko informatyczne- K.Szostak- s.22

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne-E.Micor

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.3a

2.

8.05-8.50

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne- E.Micor

 

 

 

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.2a

 

3.

8.55-9.40

 

 

 

 

 

 

4.

9.50-10.35

 

 

 

 

 

 

5.

10.55-11.40

 

 

 

   

 

 

6.

11.45-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze-B.Kramarczyk-/kl.3/-sekretariat gimnazjum

Logopedia, A.Piechocińska-kl.1 c/sekretariat gimnazjum/

 

 

Gimnastyka korekcyjna-M.Jezierski-kl.1a,b,c

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.2a

 

Logopedia, A.Piechocińska-kl. 1a /sekretariat gimnazjum/

7.

12.40-13.25

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki po klasie ósmej- E.Wybraniec-kl.8a-s.16

Gimnastyka korekcyjna-M.Jezierski-kl.1a,1b,1c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- matematyka-A.Godoń/kl.3B/-s.11

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki-E.Wybraniec-kl.3A, s.20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne- E.Micor

 

Zajęcia taneczne-K.Matlak- s.8

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- j.angielski-

T.Dźwigoń-/kl.3A/

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie ósmej- j.polski- J.Szałajko- kl. 8c /s.27/

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne-E.Micor

 

Gimnastka korekcyjna-M.Jezierski- kl.3a

 Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- matematyka-A.Godoń/kl.3C/-s.21

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego-j. polski-A.Woszczyna-kl.3B- s.24

Logopedia, A.Piechocińska-kl.3 a/sekretariat gimnazjum/

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie ósmej- j.polski- M.Zięba- kl. 8a /s.16/

8.

13.30-14.15

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- j.angielski-

T.Dźwigoń-/kl.3B/

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie ósmej-j.angielski- A.Bloch- kl.8b-s.10

 

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego-B.Brońka-kl.6 i 7  /s.8/-co dwa tygodnie

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki-E.Wybraniec-kl.3D, s.20

SKS,M.Jasińska-kl.4

 

Zajęcia wyrównawcze –matematyka-A.Łysoń

-kl. 7

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- j.angielski-

T.Dźwigoń-/kl.3C/

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu po klasie ósmej-j.angielski- A.Bloch- kl.8a-s.10

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego-B.Brońka-kl.4 i 5  /s.8/-co dwa tygodnie

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j.polskiego –A.Woszczyna-kl.3D, s.23

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j.polskiego –A.Woszczyna-kl.3C, s.23

 

Chór- B.Stawowczyk-Zemanek-s.24

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego j.polski –J.Szałajko- kl.3 a-s.24

14.00-14.45-Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne-E.Micor

 

 

9.

14.25-15.10

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- j.angielski-

T.Dźwigoń-/kl.3D/

 

Chór- B.Stawowczyk-Zemanek-s.24

 

 

 

10

15.10-15.55

 

17.00-18.30-SKS M.Jasińska –kl.8