NAUCZYCIELE


Wychowawcy i nauczyciele przedmiotów
16.03.2021.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

Wychowawstwo

rok szkolny 2020/2021

l.p.

klasa

Wychowawca

 

1.

1a

p. Irena Kruczała

2.

1b

p. Danuta Morawiec

3.

1c

p. Katarzyna Kubien -Sikora

4.

2a

p. Barbara Kramarczyk

5.

2b

p. Barbara Brońka

6.

3a

p. Beata Karcz

7.

3b

p. Anna Kacorzyk

8.

3c

p. Katarzyna Matlak

9.

4a

p. Aleksandra Ławeczka

10.

4b

p. Marzena Borkowska

11.

4c

p. Maria Zięba

12.

5a

p. Ewelina Wybraniec

13.

6a

p. Małgorzata Gwóżdź

14.

6b

p. Agnieszka Godoń

15.

6c

p. Magdalena Jasińska

16.

6d

p. Teresa Dźwigoń

17.

7a

p. Nina Kramarczyk- Kwas

18.

7b

p. Anna Bloch

19.

7c

p .Angelika Łysoń

20.

8a

p. Agnieszka Bielska

21.

8b

p. Robert Klęczar

22.

8c

p. Renata Chmielniak

 

Nauczyciele przedmiotów

 

Dyrektor- Monika Rycerz- historia

Wicedyrektor -Ewa Mrozik- zajęcia rewalidacyjne

j.polski- Małgorzata Gwóźdź, Maria Zięba, Anna Woszczyna, Jadwiga Szałajko

historia - Marzena Borkowska, Monika Rycerz

naucz. wspomag.- Aneta Kała, Małgorzata Rozdolska, Marta Wajdzik, Sylwia Surma, Ewa Jekiełek, Agata Wróbel, Agata Lacheta, Małgorzata Chrostek,

rewalidacja - Ewa Mrozik, Agata Wróbel, Nina Kramarczyk-Kwas, EwaJekiełek, Kinga Gąsior,

matematyka- Agnieszka Godoń, Ewelina Wybraniec, Renta Chmielniak, Angelika Łysoń

geografia-  Nina Kramarczyk- Kwas

przyroda- Beata Karcz

muzyka- Barnadeta Stawowczyk –Zemanek

chemia- Dorota Dorywalska

fizyka- Andrzej Razowski

biologia – Izabella Kokot

informatyka, programowanie  - Robert Klęczar,

świetlica- Agnieszka Turek, Irena Kramarczyk, Izabella Kokot , Agnieszka Frazik, Angelika Łysoń,

pedagog szkolny- Ewa Lasatowicz

psycholog szkolny – Elżbieta Micor

bibliotekarz- Dorota Stelmach

logopeda -Agnieszka Piechocińska

doradca zawodowy - Anna Bloch

j. angielski - Agnieszka Piechocińska, Anna Bloch, Teresa Dźwigoń, Natalia Kołodziej,

j. niemiecki - Agnieszka Frazik,

wychowanie fizyczne- Mariusz Jezierski, Aleksandra Ławeczka, Magdalena Jasińska, Edmund Mieszczak

gimnastyka korekcyjna - Mariusz Jezierski

religia - ksiądz Dawid Kubień, Ewa Pawlikowska