AKTUALNOŚCI
ogłoszenie
25.09.2019.
OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Osieku uprzejmie informuje, że  możliwe są  zapisy na obiady, śniadania lub  podwieczorek  na stołówce szkolnej  dla dzieci Szkoły Podstawowej.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię stołówki szkolnej ilość miejsc ograniczona.

Pierwszeństwo mają dzieci przebywające na świetlicy szkolnej.
Dodatkowe śniadania, obiady oraz podwieczorki wydawane będą od 01. 10. 2019 r. Zapisy u pani intendentki.

Z poważaniem Monika Rycerz
 
Pożegnania lata
24.09.2019.
 Z okazji „Pożegnania lata” zorganizowaliśmy warsztaty, podczas których dzieci na świetlicy wyplatały wianki z kwiatów i ziół, które zachowały urok i czar mijającego lata.
Udekorowany został również hol szkolny. Nie mogło zabraknąć różnobarwnych kwiatów, owoców i traw, czyli tych elementów, które są nieodłącznym elementem odchodzącego lata.
Czytaj całość…
 
Międzynarodowy Dzień Kropki
24.09.2019.
 16 września już po raz drugi świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kropki. Dzień ten związany jest z kreatywnością i odkrywaniem talentów, które drzemią w każdym z nas. Motywem przewodnim jest kropka,  która  ma  zachęcać, intrygować i inspirować.  Powstały więc kropkowe dzieła sztuki, z kropką rozwiązywaliśmy też matematyczne łamigłówki i labirynty. Wielu z nas naprawdę odkryło  swoje mocne strony
Czytaj całość…
 
Wizyta Policjantów
24.09.2019.

 Dnia 16.09.2019r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie i  usystematyzowały wiedzę dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w kontaktach z nieznajomymi i podczas zabawy. Dzieci dowiedziały się też jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i  w  najbliższym otoczeniu. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Czytaj całość…
 
Robimy saszłyki owocowe
24.09.2019.
 Owoce są źródłem wielu witamin, dlatego też w naszym przedszkolu zachęcamy dzieci do ich spożywania. Najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do spożywania owoców są działania praktyczne, dlatego też dzieci z grupy VI i  VII zrobiły pyszne owocowe szaszłyki. Była to również okazja do porównywania wyglądu i smaku owoców z własnych sadów. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 991