AKTUALNOŚCI
Sukces Jakuba Kątnika
06.06.2019.
 W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” mającym zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom, związanym z obecnością w gospodarstwach rolnych maszyn i urządzeń rolniczych., organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uczeń klasy I b Jakub Kątnik zdobył pierwsze miejsce. Gratulujemy !
 
POGOTOWIE BAJKOWE
05.06.2019.
 W maju, już po raz kolejny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, ruszyło Pogotowie Bajkowe  by nieść pomoc i w niekonwencjonalny  sposób popularyzować  czytelnictwo i książki. Od rana do – jakże zmienionej- biblioteki przychodzili, razem ze swoimi nauczycielami, uczniowie klas I-III. Każdy otrzymał, w zależności od „potrzeb czytelniczych”,  kartonik:czerwony, żółty lub zielony.
Czytaj całość…
 
Dzień Dziecka w Przedszkolu
05.06.2019.
 Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Tegoroczne obchody tego wyjątkowego święta w naszym przedszkolu odbyły się 4 czerwca. W tym dniu wszystkie przedszkolaki korzystały z dmuchanego placu zabaw. Ileż okrzyków radości świadczących o dobrej zabawie rozlegało się dookoła! Na dzieci czekał także słodki poczęstunek, który dodał ochłody w ten ciepły, słoneczny dzień. Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy spełnienia marzeń i bajkowych przygód!
Czytaj całość…
 
"Sprintem do maratonu"
05.06.2019.

 W dniu 3 czerwca w naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się V Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Wzięło w nim udział łącznie 152 uczestników. Razem przebiegliśmy prawie 108 250 metrów, czyli przeszło 108 kilometrów!!! Dystans maratonu został pokonany przeszło dwuipółkrotnie!!!


         Gratulujemy naszym Maratończykom!!!

Czytaj całość…
 
Wizyta w Straży Pożarnej
05.06.2019.

30 maja 2019 roku  przedszkolaki wybrały się do Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku. Po przybyciu na miejsce, Panowie Strażacy zapoznali dzieci ze swoją ciężką i odpowiedzialną pracą, sposobami alarmowania oraz zachowania się w przypadku zagrożenia. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i chętnie wypowiadały się na zadawane pytania. Jak zawsze największe zainteresowanie wśród dzieci wzbudziły wozy strażackie, które mogły oglądać z bliska oraz podziwiać ich wyposażenie.Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci utrwaliły sobie numer alarmowy do straży pożarnej i sytuacje, kiedy powinny go używać. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem przy wozie strażackim, którego syreny wywołały zachwyt na buziach naszych przedszkolaków.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 926