AKTUALNOŚCI
Kufer Wyobraźni
24.06.2020.

 W tym roku szkolnym  nasza szkoła wzięła udział w I Powiatowym konkursie plastycznym „Kufer Wyobraźni”, pod patronatem Starosty Oświęcimskiego.  Tematem pracy było „ Piękno natury”. Konkurs miał na celu uwrażliwiać  na piękno i różnorodność zjawisk przyrodniczych oraz rozwijać umiejętność posługiwania się różnorodnymi technikami plastycznymi.

Czytaj całość…
 
Ruszamy w podróż ... Gry planszowe klasy Ib
22.06.2020.

 Uczniowie klasy Ib w formie gier planszowych zaplanowali swoje podróże. Jedni postanowili przemierzyć całą Polskę, inni zwiedzić Osiek.

Życzymy im, aby te plany wkrótce się spełniły!

Czytaj całość…
 
"Czyste powietrze wokół nas"
22.06.2020.

 ,,Czyste powietrze wokół nas”- pod takim hasłem starszaki realizowały Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej, który  przybliżył im tematykę związaną

z zanieczyszczeniami i smogiem. Przedszkolaki poprzez obserwację środowiska i spacery szukały odpowiedzi na pytania: Co i dlaczego dymi? Co się dzieje, gdy ludzie palą papierosy? Jak unikać dymu papierosowego?   Dowiedziały się, jak dbać o zdrowie swoje i innych.

Czytaj całość…
 
Co w trawie piszczy ...
22.06.2020.

 Łąka jest jednym z ekosystemów, które wiosną zmieniają się w wyjątkowy sposób. Przedszkolaki wraz ze Skrzatem Borówką wyruszyły na wędrówkę, aby poznać żyjące na niej zwierzęta oraz rośliny. Dowiedziały się wiele na temat życia pszczół, motyli i biedronek, poznały bogaty świat roślin. Łąka była też inspiracją twórczości plastycznej.  Powstało wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami, również z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć!

Czytaj całość…
 
Okładki do albumów uczniów klasy 3a
22.06.2020.

 Wkrótce wakacje - czas wypoczynku, podróży, świetnej zabawy. Warto by te chwile utrwalić na zdjęciach.  Później jesienią, czy zimą, kiedy za oknem zimno i ponuro chętnie do nich sięgamy.  Zdjęcia możemy przechowywać w komputerze, w aparacie, w telefonie, ale przyjemnie też jest obejrzeć je
w albumie. Uczniowie klasy 3a, w ramach lekcji informatyki,  zaprojektowali okładki do swoich albumów. A oto efekty ich pracy.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 1180