AKTUALNOŚCI
OGŁOSZENIE DLA ÓSMOKLASISTÓW
22.05.2020.

KONSULTACJE DLA KLAS VIII

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Osieku informuje, że uczniowie klasy VIII od dnia 25 maja 2020 r. będą mogli skorzystać z konsultacji z nauczycielami na terenie szkoły. Konsultacje są przeznaczone dla osób chętnych. Uczeń bierze
w nich udział za zgodą rodzica.

1. W załączeniu przesyłam harmonogram konsultacji.

2. Uczniowie, którzy będą korzystali z konsultacji zobowiązani są do zapoznania
z „ Procedurami Bezpieczeństwa w czasie epidemii CIVID – 19 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Osieku” , które znajdują się na stronie szkoły.

   Harmonogram konsultacji.pdf

 
praca zdalna przedszkolaków
22.05.2020.

 Grupa "Motylków"  w czasie pracy zdalnej upamiętniła
w pracach plastycznych postać sławnego Polaka Św. Jana Pawła II. Zobaczcie najciekawsze prace.

Czytaj całość…
 
Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody
22.05.2020.

 Dzieci z grupy ,,Biedronek” i ,,Motylków” realizując innowację  pedagogiczną dowiedziały się na czym polega praca rolnika, jakie zwierzęta hodowane są na farmie i jakie są tam zabudowania. Dzięki obejrzeniu  różnorodnych filmów  edukacyjnych dzieci dowiedziały się także sporo o maszynach rolniczych wykorzystywanych w pracy w polu. Niektórzy mogli zobaczyć je również na własne oczy, ponieważ w wielu gospodarstwach domowych są wykorzystywane do prac. Dzieci wykonały wiele prac plastycznych m.in. zaprojektowały swoje gospodarstwo. Przedszkolaki wiedzą, że praca rolnika jest bardzo trudna i wymaga sumienności, pracowitości, cierpliwości i wytrwałości oraz olbrzymiej wiedzy.

Czytaj całość…
 
Kosmiczne podróże
22.05.2020.

 "Kosmiczne podróże"- pod takim hasłem przedszkolaki poznawały Kosmos. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas Wszechświatem. W trakcie różnego rodzaju zabaw i zajęć dzieci poznały planety Układu Słonecznego, poszerzyły słownik pojęciowy o wyrazy związane z Kosmosem i Układem Słonecznym oraz poznały zawód kosmonauty. Dzieci  wykonały wiele prac plastycznych m.in. rysowały Układ Słoneczny, układały puzzle, wykonywały rakiety z rolek po papierze toaletowym. Ponadto 21maja w  Światowy Dzień Kosmosu wcieliły się w rolę ufoludków.

Czytaj całość…
 
Polska - moja ojczyzna
22.05.2020.

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,

A na tej fladze, biel jest i czerwień,

Czerwień to miłość,

Biel serce czyste,

Piękne są nasze barwy ojczyste” Cz. Janczarski

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 1143