AKTUALNOŚCI
Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia
08.01.2020.
 Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia zagościł w naszym przedszkolu już kilka dni przed świętami. W piątek 20 grudnia, jak co roku w naszej placówce, odbyła się wigilia przedszkolna. Dzieci oraz pracownicy przedszkola przy pięknie zastawionym stole zjedli wigilijny obiad i odśpiewali znane kolędy. Przedszkolaki w tym dniu odświętnie ubrane, poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia i z uśmiechem na twarzach życzyły sobie    Wesołych Świąt !!!
Czytaj całość…
 
Mikołaj
08.01.2020.
 6 grudnia to bardzo ważny i miły dzień w przedszkolu. W tym czasie odwiedza wszystkie dzieci (bo wszystkie były grzeczne)- Mikołaj. W tym roku skorzystał Mikołaj tylko z drogi podniebnej, gdyż naszą piękną miejscowość nie pokrył śnieg. W tym dniu wszystkie przedszkolaki spotkały się na sali WDK, aby obejrzeć przedstawienie pt. „Powrót Bałwanka Franka”.
Czytaj całość…
 
Gwiazdka, gwiazdeczka
08.01.2020.
 Piękne gwiazdki udekorowały hol naszego przedszkola, a to za sprawą konkursu plastycznego „Gwiazdka, gwiazdeczka”, w którym dzieci wraz z rodzicami przygotowywali pracę zgodnie z tematyką konkursu. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim biorącym w nim udział. 69 ślicznych gwiazd i gwiazdeczek przystroiły choinkę i okna w holu przedszkola. Wykonane prace cechuje różnorodność  technik plastycznych, niezwykła oryginalność, fantazja i pomysłowość ich twórców. Nauczyciele przedszkola w tajnym głosowaniu wybrali te najpiękniejsze.Mamy nadzieję, że wspólny pomysł i przygotowanie gwiazdki wprowadził nastrój świątecznej atmosfery, pełnej radości, serdeczności  i mile spędzonego czasu z bliskimi.
Czytaj całość…
 
życzenia
21.12.2019.
 
Barbórka
21.12.2019.
 Barbórka - tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia, w dniu św. Barbary. W tym dniu na sali WDK spotkali się górnicy z naszej miejscowości, aby obejrzeć przedstawienie przygotowane specjalnie dla nich przez dzieci z przedszkola oraz przez uczniów z zespołu regionalnego  „Jarzębinki”. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli. Nie zabrakło biesiadnych piosenek oraz tańców m.in. „Trojak” – popularny taniec śląski. Na zakończenie dzieci przekazały  górnikom życzenia oraz odśpiewały  „Sto lat”.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1031