AKTUALNOŚCI
Konkurs literacki "Zatorskie bajania"
08.07.2019.
 Organizatorem konkursu był Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze.
Konkurs zorganizowany został  w ramach operacji pt. Organizacja wydarzeń kulturalno-artystycznych promujących i upowszechniających dziedzictwo kulturowe rybołówstwa pn. „Zatorskie Królestwo Karpia” wraz z wydaniem publikacji promocyjnej.
W konkursie wzięli udział nasi uczniowie : Miłosz Momot oraz Jakub Marchewka.Prace chłopców zostały wysoko ocenione i zostały umieszczone w specjalnej publikacji promocyjnej, w której znalazły się tylko najlepsze opowiadania wytypowane przez jury konkursu.
Serdecznie gratulujemy! Ogłoszenie werdyktu, wręczenie dyplomów i upominków odbyło się podczas wydarzenia „Zatorskie Królestwo Karpia” - święto miasta w dniu 5 lipca 2019 roku na dziedzińcu budynku Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze
Czytaj całość…
 
ogłoszenie
01.07.2019.

UBEZPIECZENIE

 

Dyrektor Szkoły informuje, że szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów na ubezpieczenie uczniów. Umowę indywidualną jest zobowiązany zawrzeć rodzic/prawny opiekun ucznia, wybierając odpowiadający mu wariant ubezpieczenia z dowolnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

 

 
Kaligraficzny sukces Zofii Bies z klasy II a
01.07.2019.
 9 kwietnia 2019 roku odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego BAKAŁARZ 2019 pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, w którym Zofia Bies - uczennica klasy II a SP zdobyła tytuł wicebakałarza.
 
ORTOGRAFIK
01.07.2019.

 10 maja 2019 roku pod patronatem Wójta Gminy Osiek pana Marka Jasińskiego odbył się w naszej szkole ostatni etap Gminnego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAFIK O PIORO WÓJTA,w którym wzięli udział uczniowie klas II i III szkół podstawowych naszej gminy, laureaci etapów szkolnych. W konkursie startowało  20 uczniów, którzy najpierw zmierzyli się z dyktandem, następnie uzupełniali tekst ortograficzny z lukami.

 

Czytaj całość…
 
WIEŻA CZYTELNICZA
01.07.2019.

 To projekt, którego celem było zmotywowanie uczniów do czytania. Przez cały rok za przeczytane książki uczniowie otrzymywali cegiełki, z których budowali wieże. Najwyższa wieża składała się z 67 cegiełek Wyróżnienia w konkursie zdobyli:

 

 

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 926