AKTUALNOŚCI
Wiosenna łąka.
05.06.2020.

Jakie zwierzęta można spotkać na łące?

Jak nazywają się rośliny łąkowe?

Jakie znaczenie ma łąka dla ludzi i zwierząt?

Na te i inne pytania uczniowie klas drugich odpowiadali podczas cyklu zajęć – Wiosenna łąka.

Następnie odkrywali  własne możliwości twórcze poprzez wykonywanie pracy plastycznej pod hasłem „ Kolorowa łąka”.

A oto efekty: 

Czytaj całość…
 
Zdalna nauka języka angielskiego
05.06.2020.

 W ramach nauczania zdalnego, dzieci z przedszkola w ZSP nr 1 w Osieku, realizowały zajęcia z języka angielskiego. W domu, razem z rodzicami, mogły utrwalać poznany materiał oraz uczyć się nowych słów, poprzez śpiewanie piosenek, oglądanie bajek po angielsku czy na przykład granie w gry interaktywne. Bardzo chętnie wykonywały zadania i karty pracy, a efekt był niesamowity. Poniżej znajdują się niektóre prace i zdjęcia nadesłane przez rodziców. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

Czytaj całość…
 
Moja rodzina i ja
05.06.2020.

 To prace plastyczne dzieci z grupy „Motylków” i  „Biedronek” wykonane podczas pracy zdalnej. Być może oglądając prace dzieci rozpoznacie czyjąś rodzinkę.

Czytaj całość…
 
Wiem już kim zostanę gdy dorosnę ...
05.06.2020.

  Dzieci z przedszkola po całorocznej realizacji innowacji pedagogicznej pt. „Wszyscy dla wszystkich – poznajemy zawody”, postanowiły przelać   na kartkę swoje marzenia  o wymarzonym zawodzie.  Zobaczcie bardzo ciekawe prace podsumowujące całoroczny projekt.

Czytaj całość…
 
Moje zdrowie - moja siła, wielką moc
05.06.2020.

 W roku szkolnym 2019/2020 grupa VI ,,Motylki” i  VII ,,Biedronki”  wzięła udział w  międzynarodowym projekcie
z zakresu edukacji prozdrowotnej i profilaktyki uzależnień: ,,Moje zdrowie – moja siła, wielką moc”. Celem projektu było wychowanie zdrowego, aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą przedszkolaka.

Dzieci realizując zadania nie tylkozrozumiały,czym jest zdrowie i jakie ma znaczenie dla rozwoju człowieka, ale również  utrwaliły prawidłowe nawyki higieniczne
i zachowania prozdrowotne, wzbogaciły wiedzę na temat funkcjonowania poradnictwa telefonicznego i innych form pomocy, kształtowały prawidłowe nawyki żywieniowe.Zapoznały się z zagrożeniami dla zdrowia wynikającymi z nadmiernego spędzania czasu przy komputerze i przed telewizorem. Kształtowały właściwą postawęwobec środowiska przyrodniczego, a także poznały ważne i ciekawe zawody.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 1143