AKTUALNOŚCI
Dzień Kubusia Puchatka
23.01.2021.

 W styczniu swoje wielkie święto ma nikt inny, jak tylko dobrze nam znany Kubuś Puchatek. Jest to postać bardzo dobrze znana przez dzieci, dlatego wspólnie z przedszkolakami z grupy Motylki i Biedronki uczciliśmy ten dzień. Cała zabawa rozpoczęła się od znalezienia w sali listu od Kubusia Puchatka, z którego  przedszkolaki dowiedziały się, że muszą ruszyć w drogę po śladach zostawionych przez misia i zebrać słoiczki z miodem do koszyczka. Liczne ślady zostawione na korytarzu doprowadziły dzieci do słoiczków z zadaniami i zagadkami. Dzieci świetnie sobie poradziły z ich rozwiązywaniem  znakomicie się przy tym bawiąc. W tym wyjątkowym dniu nie odbyło się także bez degustacji Puchatkowego przysmaku, czyli miodku. Na zakończenie przedszkolaki tańczyły przy muzyce ze Stumilowego Lasu oraz wysłuchały fragmentów książki o misiu, który był inspiracją do zajęć.

Czytaj całość…
 
Na jednej zdalnej lekcji grudniowej...
23.01.2021.

 Część szóstoklasistów podjęła próbę wykonania "bombki" za pomocą nitki nawijanej na balon. Nie wszyscy podjęli się tego zadania - nie było ono łatwe. Niektórzy zamienili to zadanie na rysowanie choinki.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

Czytaj całość…
 
Kochane Babcie oraz drodzy Dziadkowie!
22.01.2021.

Kochane Babcie oraz drodzy Dziadkowie!

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka,

Życzyny Wam wszystkiego co najlepsze,

dużo zdrowia, szczęścia,

pomyślności oraz uśmiechu na twarzy.

Pragniemy, aby Wasze wnuki były dla Was źródłem nieustającej radości,

Bezinteresownej miłości,

Oraz powodem do dumy.

 

Niech od Bałtyku

Aż do stóp Tatr,

Babcie i Dziadkowie

Żyją nam 100 lat!!!

 
Wnuczka, wnuczek edukuje - babcia, dziadek się stosuje!
22.01.2021.

Małopolska Policja wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego przygotowała dla seniorów z okazji ich święta przypadającego 21 i 22 stycznia 2021 roku kartki edukacyjne. Pomysł na ich stworzenie powstał w ramach projektu, pt. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”, który jest kolejnym etapem realizacji przedsięwzięcia pt. „Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”.  Jej założeniem jest dotarcie za pośrednictwem wnuka do babci i dziadka.

Kartki te dotarły również do naszych przedszkolaków. Są one wyjątkowe, ponieważ pełnią podwójną funkcję - oprócz życzeń i dekoracji wykonanej przez dziecko, zawierają również treści informacyjno – profilaktyczne w formie wierszyka z przestrogami, jak nie stać się ofiarą oszustwa „Na wnuczka” czy „Na policjanta”. Tak przygotowane kartki nasze przedszkolaki przekazały swoim ukochanym dziadkom w dniu ich święta.

Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"
19.01.2021.
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 1220