AKTUALNOŚCI
Jasełka dla Babć i Dziadków
21.01.2020.
 20 grudnia uczniowie klas trzecich zaprosili na bożonarodzeniowe spotkanie swoje ukochane BABCIE i DZIADKÓW, którym zaprezentowali przygotowane jasełka. Publiczność mogła przeżyć historię świętej rodziny, którą odwiedzili królowie i pastuszkowie. Całość przeplatana była śpiewanymi i granymi na instrumentach kolędami, pastorałkami oraz tańcami aniołów. Inscenizacja wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec dzieci wręczyły swoim bliskim przygotowane samodzielnie „aniołki na szczęście” życząc „WESOŁYCH ŚWIĄT!”. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich ukochanych wnuków, nagradzając ich gromkimi brawami.
Czytaj całość…
 
"Igraszki z książką"
20.01.2020.
 Lapbooki, zdjęcia sleeveface to prace uczniów, które zostały zaprezentowane na wystawie w Bibliotece Publicznej w Osieku. Wcześniej  mieli okazję zobaczyć je uczestnicy konferencji zorganizowanej w  Miejskiej Bibliotece Publicznej Galeria Książki w Oświęcimiu. Lapbooki pokazują,  jak w kreatywny sposób można zaprezentować informacje na dany temat. Zwykle jest to teczka, w której w formie wykresów, rysunków, otwieranych okienek, ruchomych elementów  podaje się wybrane treści. Sleeveface  natomiast to fotografia , która przedstawia osobę z zasłoniętą przez książkę częścią ciała.
Czytaj całość…
 
konkurs z języka angielskiego
20.01.2020.
 W grudniu w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenia wybranego słowa w języku angielskim  np. słowo shell  (muszla) wykonane z muszelek.  Uczniowie bardzo się zaangażowali i otrzymaliśmy wiele niezwykle ciekawych oraz kreatywnych prac. Jury postanowiło wyróżnić następujące osoby:
Czytaj całość…
 
ogłoszenie
20.01.2020.

Informacja dla rodziców:

 

Przedszkole Publiczne w Osieku informuje, iż w związku z dużą liczbą dzieci chorych uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zostaje przeniesiona na 13 lutego (czwartek) i 14 lutego (piątek) 2020 r. o godz. 10:00

 

 
ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY OSIEK
17.01.2020.

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY OSIEK

w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

 

    Zarządzenie str. 1

 

   Zarządzenie str. 2

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 1031