AKTUALNOŚCI
Bal karnawałowy
13.02.2021.

 Bal karnawałowy to wydarzenie, na które dzieci z przedszkola oczekują z wielką niecierpliwością. Również  w tym roku przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. Jak zwykle mogliśmy podziwiać piękne i pomysłowe przebrania. Wśród przebierańców nie zabrakło policjantów, superbohaterów, księżniczek, zwierząt oraz innych bajkowych postaci. Każda z grup przeszła korowodem do specjalnie przygotowanej sali. A tam, istne szaleństwo! Tańce, zabawa i mnóstwo uśmiechu. Nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku. Nasze panie kucharki uraczyły nas pysznymi muf finkami. Jaka szkoda, że kolejny bal dopiero za rok…

Czytaj całość…
 
Kolorowy zawrót głowy
13.02.2021.

 Nasi uczniowie wzięli udział w  II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kufer wyobraźni”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Nagrodę otrzymał Emil Wysogląd  uczeń klasy I a , a Aurelia Mika z klasy VI b uzyskała kwalifikację do wystawy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość…
 
Wracamy do szkoły
13.02.2021.

 

 
Po przerwie świątecznej i połączonych z nią zimowych feriach otwarte zostały dla klas I-III szkoły podstawowe. Już w pierwszych dniach okazało się jak bardzo wszyscy czekaliśmy na tę chwilę. 
Czytaj całość…
 
Międzynarodowy Dzień Lego
13.02.2021.

 28 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Lego. Z tej okazji dzieci z grupy Motylków i Biedronek poznały historię twórcy najsławniejszych klocków na świecie. Z filmu przedstawiającego historię firmy przedszkolaki dowiedziały się, iż firma Lego została założona 12 października 1932 roku w Danii, a swoje początki zawdzięcza małemu rodzinnemu zakładowi stolarskiemu, działającemu wówczas w Billund. 

Czytaj całość…
 
czytamy ...
01.02.2021.

  Czytam sobie przy choince

Cieszę się bardzo, że wzięliście udział  w zorganizowanej przez bibliotekę szkolną  akcji   „Czytam sobie przy choince”.

Poniżej prezentuję nadesłane przez Was zdjęcia, za które bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że nie będziecie się rozstawać z ulubionymi książeczkami.

Wspaniale, bo kontakt z tekstem rozwija wyobraźnię, a ona będzie potrzebna przez całe  życie.

D.Stelmach

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 1220