AKTUALNOŚCI
życzenia
09.07.2020.
 
zakończenie roku szkolnego
09.07.2020.

 26 czerwca br. w nadzwyczajnych okolicznościach w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Osieku  miało miejsce zakończenie roku szkolnego. To wydarzenie było inne niż wszystkie dotychczasowe, bowiem odbywało się zgodnie
z wytycznymi GIS,z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Czytaj całość…
 
Pożegnanie ósmoklasistów
09.07.2020.

Drodzy Ósmoklasiści

Za Wami niełatwy rok szkolny. Długie  przygotowania i niepewność towarzysząca oczekiwaniu na egzamin ósmoklasisty sprawiły, że ten rok był wyjątkowy. Niezwykle dzielnie przeszliście przez zawirowania związane z pandemią. Teraz już ze spokojem możecie oczekiwać na wyniki egzaminu. Pewnie dokonaliście już wyboru szkoły ponadpodstawowej – trzymamy kciuki za Wasze decyzje i życzymy powodzenia! 

Pamiętajcie, że Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach.

Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć
w siebie.

Jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam wielu sukcesów  w nowych szkołach.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

 

 
Bezpieczne wakacje
01.07.2020.
 

 Bezpieczne wakacje

 Wakacje to wspaniały czas spotkań z przyjaciółmi, zabawy czy ciekawych wypraw. Aby były one również wspaniałym wspomnieniem pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa.

 ZASADY

 
Egzamin ósmoklasisty
25.06.2020.

 Zgodnie z wytycznymi MEN w naszej szkole młodzież przystąpiła do egzaminu. 

Tegoroczny egzamin był  szczególny dla wszystkich. Oprócz procedur przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, obowiązywały  również procedury bezpieczeństwa ze względu na pandemię koronawirusa. Mimo obostrzeń typu: maseczki, rękawiczki, dezynfekcje 6sal egzaminacyjnych, dodatkowe komisje rezerwowe, egzamin przebiegał spokojnie. Przygotowanie do egzaminu było trudne, bo zdalne. Uczniowie utrwalali wiedzę pod opieką nauczycieli poprzez zdalne nauczanie. Pracowali systematycznie, powtarzając i kształcąc umiejętności wymagane
w podstawie programowej z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Chętni korzystali z konsultacji prowadzonych przez nauczycieli przedmiotów egzaminacyjnych na terenie szkoły.

Egzamin ten z pewnością przejdzie do historii i na długo zostanie  w pamięci uczniów i nauczycieli.

Jak informuje CKE uczniowie poznają wyniki do 31 lipca 2020 r. Wyniki online będzie można sprawdzić za pośrednictwem OKE Kraków,  ale o tym szczegółowe informacje otrzyma każdy uczeń ósmej klasy.

Drodzy ósmoklasiści, życzymy Wam powodzenia i jak najlepszych wyników, a po trudach pisania,  odpoczynku i wytchnienia w wakacyjny czas.

Dyrektor ZSP nr 1 w Osieku Monika Rycerz

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1143