AKTUALNOŚCI
OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA
13.06.2013.

 "Sport trenujemy – zdrowi rośniemy!" Takie hasło przyświecało Olimpiadzie Przedszkolaka zorganizowanej przez wolontariuszy Banku ING Bank Śląski, która odbyła się 15.05.2013r. Wzięły w niej udział dzieci z trzech najstarszych grup przedszkolnych. Dzieciaki rywalizowały ze sobą na specjalnie przygotowanych torach przeszkód. Oczywiście dały z siebie wszystko, dlatego też wszystkie były zwycięzcami i otrzymały pamiątkowe nagrody.

 

Czytaj całość…
 
U MOTYLKA PLAMEK KILKA
13.06.2013.

 Kto mieszka na łące? Czy biedronka ma naprawdę kropki? Jak wygląda świat pod lupą? Na te i inne pytania starały się znaleźć odpowiedź przedszkolaki podczas zajęć badawczych na łące. Zabawy z lupą sprawiły im mnóstwo radości i wzbogaciły o nową wiedzę i doświadczenia.

 

Czytaj całość…
 
Bezpieczne Wakacje 2013
13.06.2013.
Szanowni Państwo!
W tym roku organizujemy ogólnopolską akcję społeczną „Bezpieczne Wakacje 2013”. Akcja rusza już 1 czerwca i adresowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem. Akcja prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, komendami Policji i Straży Pożarnej, w oparciu o materiały udostępnione przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i PTTK.

Czytaj całość…
 
Dzień Dziecka i Patrona w Szkole Podstawowej
13.06.2013.
 W dniu 31.05.2013r. Szkoła Podstawowa obchodziła szkolny Dzień Dziecka, który został połączony z Dniem Patrona. Najpierw uczniowie obejrzeli dwa przedstawienia „Dar rzeki Fly” i „Dieta Karp- cud”. Następnie ochotnicy z klas IV- VI wzięli udział w konkursie pt.: „Mam sposób na nudę”. Później wytypowane z każdej klasy pięcioosobowe grupy rozegrały turniej wiedzy o patronie szkoły.
Czytaj całość…
 
Kolejny sukces Aleksandry Płonki
04.06.2013.

 Aleksandra Płonka, uczennica II klasy Gimnazjum, została laureatką konkursu tematycznego „Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70. rocznicę tragicznej śmierci premiera RP i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego”, zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej (na zlecenie Małopolskiego Kuratora Oświaty, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim oraz Uniwersytetem Jagiellońskim).

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 131 132 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1171 - 1179 z 1180