AKTUALNOŚCI
ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY OSIEK
17.01.2020.

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY OSIEK

w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

 

    Zarządzenie str. 1

 

   Zarządzenie str. 2

 
Spotkanie ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.
15.01.2020.
 7 stycznia 2020 r.  uczniowie z klas I- III spotkali się ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Podczas spotkania w ramach kampanii społecznej  „Czujka na straży twojego bezpieczeństwa” uczniowie zgłębili swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach i miejscach oraz bezpieczeństwa pożarowego. W trakcie spotkania strażacy zwrócili szczególną uwagę na zagrożenia związane z okresem zimowym- m. in. ryzyko pojawienia się tlenku węgla, a także ryzyko zabaw na zamarzniętych akwenach. Przekazali cenne wskazówki, jak bezpiecznie zachować się w czasie wypadku  czy pożaru. Strażacy  zaapelowali do zdrowego rozsądku słuchaczy, aby podczas beztroskiej zabawy nie zapominali o bezpieczeństwie swoim oraz innych.
Czytaj całość…
 
ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZIEMI
15.01.2020.
 W dniu 14.01.2020r. w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia realizowane w ramach innowacji pedagogicznej „Zostań przyjacielem Ziemi”–„Powietrze wokół nas”. Celem zajęć było zapoznanie uczniów ze zjawiskami atmosferycznymi, rozbudzanie zainteresowań poznawczych,poznanie zagrożeń dla środowiska przyrodniczego ze strony człowieka, zdobywanie wiedzy na temat jakości powietrza. Dzieci wykonywały doświadczenia związane z badaniem jakości powietrza w naszej wsi. Wykonały pojemniki, które umieściły na zewnątrz do długoterminowej obserwacji. Zajęcia prowadziły p. mgr inż. A. Lacheta i p. A. Turek.
Czytaj całość…
 
Zimowa Liga Piłki Nożnej Halowej w Osieku
09.01.2020.

Zimowa Liga Piłki Nożnej Halowej w Osieku zbliża się bardzo szybko….

Nie zapomnijcie uwzględnić jej w swoich kalendarzach!

Nie zwlekajcie i zgłaszajcie swoje drużyny, czekamy do 22 stycznia b.r.

Gramy od 27 stycznia, finały 2 lutego.

kategorie wiekowe w tym roku to:

  • roczniki 2010 i młodsi (liga mieszana, mogą w niej brać udział zarówno chłopcy jak dziewczęta),
  • roczniki 2007 i młodsi: podzielona na ligę chłopców i ligę dziewcząt,
  • roczniki 2004 i młodsi podzielona na ligę chłopców
  • OPEN (nie ma ograniczeń wiekowych)

 

 

 

 

Niezbędne dokumenty:

 

 

 

Zgłoszenia ślijcie na nasz adres mailowy :   info@osiekstowarzyszenie.pl

 
Jasełka
08.01.2020.
 Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są jasełka.W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klas III a, III b, III c.Zaprezentowali je 19 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały tańczące anioły oraz kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
Jasełka przygotowały panie: Irena Kruczała, Danuta Wiktor, Małgorzata Rozdolska, Katarzyna Kubień – Sikora, Aneta Kała.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 991